Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
Compagnie Une de Plus, Francja
Trois

Spektakl "Trois" stanowi połączenie pantomimy, tańca, lalkarstwa, szczudlarstwa i maskarady. Powstaje poetycki i ulotny wszechświat odzwierciedlający cykl natury.
Compagnie Une de Plus.

"Przed nami pojawiają się dwie osoby przebrane za kukły. Kostiumy zrobiono w taki sposób, by nie było widać kawałka ludzkiej skóry. Mamy więc małą kukłę. Jest jak niemowlę. Jej pierwsze ruchy są niezdarne i wygląda na to, że naprawdę jest jej ciężko ustać prosto. Następnie pojawia się druga kukła. Porusza się na wysokich szczudłach, a jej kostium sprawia, że trochę przypomina drewnianego manekina używanego często do nauki rysowania. Ten gigant będzie prowadzić małą kukłę jak lalkarz. Będzie jej pomagać w pierwszych krokach, a nawet znajdzie jej wśród publiczności towarzysza do zabawy. Dzieciak nabiera jednak szybko ochoty, by chodzić samodzielnie i uciąć sznurki łączące z "tatą". Dopiero gdy go zabija, może funkcjonować samodzielnie.", Aurélien Marteaux

Partnerzy instytucjonalni:
Le Fourneau
Musique et danse en Finistère

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery