stat
Impreza odwołana

Trisity vol.4 - finisaż

Trisity vol.4 to czwarta odsłona Trójmiejskiego Festiwalu Sitodruku organizowana przez fundację-morze. Wydarzenie skupiło 87 artystów z różnych nurtów i środowisk, którzy przez cały miesiąc tworzyli swoje prace w pracowni Sity w tuBazie. W tym roku wykorzystać mogli dwa z trzech ziemistych kolorów: umbry palonej, jasnego ugru i cynobru.

Celem festiwalu jest zderzenie twórców reprezentujących różne style i korzystających z odmiennych środków wyrazu z techniką serigrafii, znaną szerzej jako sitodruk. Podczas Trisity powstają prace o zróżnicowanej formie, różnorodnej tematyce i charakterze, a to co je łączy to technika sitodruku przy zachowaniu spójnej, wcześniej ustalonej gamy kolorystycznej.

Obok siebie na jednej ścianie demokratycznie zawisły prace malarzy, grafików, rysowników, fotografów, ilustratorów, tatuatorów, ludzi reprezentujących scenę graffiti oraz streetartu, niezależnych twórców, wykładowców i profesorów ASP. Przedstawimy także prace najlepszych studentów ASP w Gdańsku z Pracowni Serigrafii na Wydziale Grafiki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największą inicjatywą budowlaną w historii polskiego muzealnictwa morskiego jest...?