• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Tribute to Anna German - koncert Agnieszki Babicz

Agnieszka Babicz- aktorka scen muzycznych, laureatka Grand Prix I Ogólnopolskiego Festiwalu Tańczące Eurydyki im. Anny German w Zielonej Górze zaprasza Państwa na kameralny koncert piosenek z repertuaru Anny German.

Spośród bogatego zbioru twórczości Anny German wybrane zostały utwory najbardziej popularne i charakterystyczne dla poszczególnych okresów drogi artystycznej piosenkarki. Nie zabraknie zatem takich utworów jak: Bal u Posejdona, Jesteś moją miłością, czy Eurydyki tańczące.O pięknie południowych stron Europy przypominają nam: Malagenia, Greckie wino. Przeniesiemy się również za naszą wschodnią granicę, a to za sprawą pięknych ballad:  Wychodzę sama na drogę , Gori,gori,  Nadzieja.

pop - koncerty w Trójmieście


Anna German wniosła do polskiej piosenki ogromną świeżość i delikatność. Jej utwory przepełnione są ogromną miłością do człowieka, afirmacją życia, spokojem. Teksty niosą olbrzymie wartości nie tylko literackie.

 Agnieszka Babicz poprzez osobistą i sugestywną interpretację utworów z tego repertuaru tworzy barwny obraz współczesnej Eurydyki - nie tylko artystki, ale również kobiety - we wszystkich jej kolorach i półcieniach.Piosenkarka tworząc z ogromną ekspresją nastrój tego koncertu  pozwoli państwu na długo pozostawić go w pamięci i sercu.

Wokalistce towarzyszy legenda trójmiejskiego jazzu- Jan Rejnowicz, band leader zespołu RAMA111; pianista i aranżer.

bilety dostępne na kupbilecik.pl

Opinie

Sprawdź się

Teatr Leśny w Gdańsku zlokalizowany jest