• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Toy Soldiers

teatr uliczny
wystawia:
Plama
czas trwania:
30 min.
w ramach wydarzenia:
FETA - XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA
8.6
7 ocen
TukkersConnexion (Holandia)
Toy Soldiers

Napoleońscy wartownicy wciąż pragną święcić triumfy i są złaknieni potyczek. Entuzjastyczni, gotowi do walki dość nierozważnie walczą z niewidzialnym wrogiem. Wbrew zdrowemu rozsądkowi wciąż walczą o dom i honor w swoich galowych mundurach. Czy wszystko ulegnie zmianie, kiedy ci towarzysze broni spotkają plażowego tułacza? Kryjcie się i strzeżcie wystrzałów i beczki śmiechu!

o teatrze:
W 1996 roku Roy Tukker ukończył Wyższą Szkołę Artystyczną w Utrechcie jako projektant teatralny. Początkowo pracuje jako projektant standów i wystaw, lecz wciąż pozostaje w kontakcie z teatrem, przygotowując projekty dla festiwali i grup teatralnych. W roku 1999 z powodzeniem zaczyna pracować jako solowy artysta i trzy razy pod rząd otrzymuje tytuł Mistrza Holandii Żywych Posągów. Obecnie razem z Godelieve prowadzi niezależną grupę teatralną TukkersConnexion. W swoim studio tworzą spektakle wizualne i teatr ruchu - wszystko w specjalnym i rozpoznawalnym stylu. TukkersConnexion jest dobrze znany widowni wielu holenderskich i zagranicznych festiwali oraz imprez kulturalnych.

17. 07. godz. 16.00 i godz. 19.00 / Reduta Wilk
18. 07. godz. 16.00 i godz. 19.00 / Reduta Wilk

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery