stat
Impreza już się odbyła

Tomasz Glaza Zawirowania - wernisaż wystawy malarstwa

Wystawa ZAWIROWANIA jest ostatnią z trzech zaplanowanych z okazji obchodów 30-lecia Galerii Glaza Design. Podkreśla zmiany jakim człowiek i przyroda nieustająco podlegają. Jest wynikiem obserwacji architekta i designera tego, co dzieje się w przestrzeni, w której egzystuje.  Autor posługuje się skrótowym myśleniem, aby wyrazić swoje stany emocjonalne i odczucia na temat biegu rzeczy w naturze i jej korelacji z światem człowieka. Sztuka to aktualnie jego przestrzeń do wypowiedzi. Perspektywa, ruch, światło i zawsze technika mieszana są jego sprzymierzeńcami.

15 - 31 października 2021, godz. 16:00 - 20:00

Gdańsk, ul. Szopy (LKW GALLERY)
Wstęp wolny
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Glazy pt. Zawirowania, który odbędzie się 1 października 2021 o godzinie 18:00.

Wystawa potrwa do 15.10.2021 poniedziałek-sobota w godzinach 12-20 w Galerii Sztuki Glaza Design.

Tomasz Glaza
Absolwent ASP w Gdańsku. W 1981 roku Dyplom z wyróżnieniem.  Architekt wnętrz, projektant wzornictwa przemysłowego ,rysownik , malarz.  Od 1982 roku Członek ZPAP okręg w Gdańsku. Założyciel  istniejącej od 1991 roku Galerii Sztuki Glaza Expo Design w Gdańsku, projektant i współwykonawca opraw dyplomów  honorowych obywateli miasta Gdańska. Nagrodzony za całokształt nauki przez Ministra Kultury i Sztuki, Laureat Czerwonej Róży. "Zawirowania" to trzecia z trzech zaplanowanych wystaw z okazji obchodów jubileuszu 30 lecia Galerii Glaza Design.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sołdek jako statek-muzeum zacumowany jest na stałe...?