stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Tkactwo artystyczne - warsztaty

Zapraszamy na unikalny, praktyczny kurs artystycznego tkactwa. Jeśli masz pomysł na swoją własną tkaninę, z której potem stworzysz np. torebkę, szal albo oryginalną ozdobę wnętrza - to jest kurs dla Ciebie.

w każdy wtorek (do 25.02), godz. 17:00, 18:30

Gdańsk,
bilety 200 zł
mar 22

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Cztery wrześniowe popołudnia w kameralnej grupie, ze znakomitą prowadzącą i gwarancją, że poznasz wszystkie tajemnice tkactwa, podstawowe techniki (m.in. płótno, kilim, gobelin), nauczysz się pracy z nietypowymi materiałami takimi jak trawy, patyki, papier, ścinki tkanin.

Przynieś ze sobą trochę własnych materiałów, które wykorzystasz w tworzeniu, dzięki temu Twoja praca będzie "bardziej Twoja". My zapewniamy krosna i kolorową przędzę.

Prowadząca
Grażyna Jackowska, doświadczona rękodzielniczka, miłośniczka tradycji ludowej, z długoletnią praktyką w pracy pedagogicznej z amatorami i profesjonalistami. Praktykę rękodzielniczą zdobywała na licznych kursach - tkactwa, czerpania papieru, malowania na jedwabiu, plecionkarstwa, w Polsce i zagranicą.
Współpracowała i pracowała z dziesiątkami artystów i instytucji kultury, m.in. z artystą plastykiem Łukaszem Rogińskim, Fundacją Sprawni Inaczej, Muzeum Etnograficznym we Wdzydzach Kiszewskich i Klukach, Scholą Teatru Węgajty, WTZ Tratwa, Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Zapisy pod adresem: pracownia@wspolnotagdanska.pl

 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?