• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Tito Paris + gość specjalny: Anna Maria Jopek

Tito Paris i gość specjalny koncertu Anna Maria Jopek wystąpią 10 września 2022 w Filharmonii Bałtyckiej o godz. 20:00.

Po raz pierwszy w Polsce pojawił się na scenie na festiwalu Siesta w 2012 roku. "Skarb, drogie dziecko wyspy Sao Vincence"- jak nazywają go na Wyspach Zielonego Przylądka, "najwspanialszy głos Cabo Verde" - jak mówi o nim Mariza, Tito Paris i jego gość specjalny Anna Maria Jopek wystąpią na Gdańsk Siesta Festival Czujesz Klimat? w sobotę 10 września o 20:00 w sali koncertowej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Tito to pieśniarz, kompozytor, multiinstrumentalista. Pochodzi, jak Cesaria Evora, z Mindelo. Zafascynowany muzyką słynnego Luisa Moraisa sam nauczył się grać na klarnecie, by zbliżyć się do sztuki swojego mentora. Jego pierwszym, mistrzowskim instrumentem pozostaje jednak gitara. Mając lat dziewiętnaście przeniósł się do Lizbony i od tamtej pory mieszka w Portugalii, w Angoli, na Cabo Verde.

Nagrywa niechętnie. Jego żywiołem są koncerty. Będą więc morny, bolera, koladeiry. Będą piękne duety. Będzie słonecznie, tanecznie, lirycznie. Będzie prawdziwy wieczór muzyki szczęśliwej. Będzie wreszcie okazja spotkać się z siestowym przyjacielem ponownie lub doświadczyć legendy muzyki świata po raz pierwszy.

Tito Paris z zespołem i jego gość Anna Maria Jopek wystąpią na Gdańsk Siesta Festival Czujesz Klimat? w sobotę 10 września o g. 20:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Bałtyckiej (bilety już w sprzedaży).
lis 5

sobota, godz. 19:00 - 23:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 26

sobota, godz. 20:00

bilety 200 - 290 zł
Kup bilet

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy dokładnie rozpoczęła działalność Opera Leśna w Sopocie?