• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Tirti Tist w Przestrzeni - spektakl gościnny

spektakl muzyczny teatr dla dzieci
kasy:
58 321-82-83
wystawia:
Sala Koncertowa
10
1 ocena
Teatr Katarynka
Tirti Tist w Przestrzeni

Bilety:

- 25 i 30 zł
-15 proc. dla posiadaczy Metropolitalnej Karty do Kultury na hasło: kk2019
-15 proc. dla grupy co najmniej 15-u podopiecznych, 1 opiekun bezpłatnie


Takiego kosmosu jeszcze nie było! Wciągająca muzyczna historia o przygodach świecącego ufoludka Tirti Tista, który przemierza nieskończoną przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu nowego domu. Razem z siostrami Wandą i Zośką, które były świadkami rozbicia się statku kosmicznego na Ziemi, weźmiemy udział w lekcji, podczas której Tirti Tist wytłumaczy między innymi dlaczego Księżyc świeci.

Widzowie będą mieli okazję zostać planetami i poznać działanie Układu Słonecznego. Porywająca oprawa muzyczna, śpiew, taniec, oryginalnie zaprojektowane kostiumy, w tym świecący kostium Tirti Tista sprawią, że dzieci z ogromnym entuzjazmem zaangażują się w kosmiczną przygodę. Czy wiecie czym jest czwarty wymiar i gdzie go szukać? W bezkresnej przestrzeni, a może w naszych sercach? Może to dobro, wiara, przyjaźń i to, że współpracując i jednocząc się możemy pokonać nawet największe przeciwności? Spektakl jest w trzech odsłonach, dzięki czemu odwiedzimy nie tylko Ziemię z przyszłości, ale i Marsa, na którym Astronautka wraz z Marsosmokiem prowadzą akcję ożywiania środowiska Czerwonej Planety.

Na koniec znajdziemy się w przestrzeni kosmicznej, gdzie będziemy podziwiać planetę Tirti Tista, odbudowaną dzięki pomocy przyjaciół poznanych na dwóch planetach z naszego Układu Słonecznego. Czym jest Kosmos? Dla każdego czymś odmiennym, ale na pewno nieskończoną tajemnicą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

"Tirti Tist w Przestrzeni" to nie tylko spektakl teatralny, ale również niezwykły pokaz efektów świetlnych i laserów. Czegoś takiego jeszcze nie było! Zapraszamy na wspólną kosmiczną podróż!

Scenariusz i reżyseria: Jakub Czachor
Muzyka: Szymon Sutor, Jakub Czachor
Aranżacja: Szymon Sutor
Choreografia: Justyna Cichomska
Oświetlenie: Michał Piskunowicz
Scenografia: Renata Brzezowska, Jakub Czachor

Obsada:
Agata Gałach, Jakub Czachor, Agnieszka Nowakowska, Katarzyna Łochowska, Jagoda Małyszek

Kontakt do Organizatora: 725-770-300

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery