Spektakl

The Passifists

Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
adres:
Dolne miasto gdańsk, Plac między ul. kurzą a szczyglą
czas trwania:
1 godz.
w ramach imprezy:
XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA
ocena:

oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5

4.5 / 5 (2 głosy)

De Jongens, Holandia (Groningen)
The Passifists

Tragikomiczne przedstawienie, w którym zwykli obywatele, którzy mogliby być naszymi znajomymi, rodzicami lub znajomymi z pracy, postanawiają, że nie będą już biernymi obserwatorami, ale podejmą zdecydowane działania wobec niesprawiedliwości na świecie. Nieprzyjemne zaskoczenie i brak wiedzy w połączeniu z entuzjazmem powodują powstanie mieszanki wybuchowej. Brak zdolności militarnych ma jednak nieodwracalne konsekwencje.

De Jongens jest fundacją, która przygotowuje spektakle na festiwale międzynarodowe. Jeśli jest to konieczne, grupa szuka koproducentów do określonych projektów i/lub ubiega się o środki pieniężne w różnych holenderskich instytucjach. Grupę De Jongens tworzą niezależni artyści teatralni, którzy samodzielnie przygotowują swoje spektakle. Jeśli to konieczne, korzystają z porad artystycznych oraz znajdują reżyserów, co pozwala im kwestionować sposób wykonania i swoje umiejętności oraz je doskonalić. Proszą specjalistów o przeszkolenie w zakresie pewnych umiejętności. 

Grupa De Jongens przygotowuje spektakle przez improwizacje. Proces ten łączy takie aspekty jak pomysły na scenografię, grę aktorską i możliwości fizyczne. Większość scenografii artyści budują sami. Teatr funkcjonuje w ramach Grand Theater Groningen.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij