Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
The Garden
The Garden

Aktorzy tej niezależnej grupy wraz z artystami z całego świata pracują nad różnymi formami niewerbalnej komunikacji, a także nad własną kreatywną wizją swoich spektakli.
"The Garden" to koncept i spektakl niezależnej, międzynarodowej grupy artystycznej. W jej skład wchodzą: Barbara Prądzyńska (Polska), Spyridon Paterakis (Grecja) i Adam Read (Australia).

Trzy klauny (dwoje dzieci i ich służący) pojawiają się na ulicy, hałasują i zaczepiają przechodniów, rozśmieszając publiczność. Wydają się być z innej rzeczywistości i tak jest! Przemierzają ulice w drodze do swojego przeznaczenia.

Wśród hałaśliwego tłumu odkrywają ogród - piękne miejsce z białymi drzewami... Zaciekawieni wchodzą do ogrodu i zaczynają się dziać różne rzeczy.

"The Garden" jest pełen historii, które pobudzają ich wyobraźnię i zabierają w podróż przez różne sceny... Stają się dziećmi odkrywającymi świat, wkraczającymi w nową krainę pełną tajemnic nieznanego.... Drzewa zaczynają do nich przemawiać, zapalają się, słońce zaczyna wschodzić, tajemnica chmurą dymu zaprasza ich do zejścia pod ziemię. Kiedy kurtyna opada, a aktorzy się kłaniają, wszystko okazuje się być przedstawieniem trzech klaunów...

"The Garden" jest spektaklem wizualnym, teatru ruchu i przedmiotów, wchodzącym w interakcję z publicznością, pracującym nad i dla przestrzeni, korzystającym z możliwości i warunków każdej lokacji. Przedstawienie wykorzystuje naturalne zalety przestrzeni takie jak: piasek, woda, drzewa, zachód słońca itd. Użycie świateł i muzyki tworzy nowy wymiar miejsc oglądanych codziennie.

Aktorzy, reżyseria, realizacja: Barbara Prądzyńska (Polska), Spyridon Peterakis (Grecja), Adam Read (Australia)
Kostiumy: Olga Dumova-Read (Rosja)
Dźwięk: Rico Tshcharntke (Niemcy)
Światła/Projekcje: Heinz Kasper (Austria)

18. 07. godz. 22.00 / boisko CKU

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery