Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

The Fool's Show 2

teatr uliczny
wystawia:
Plama
czas trwania:
30 min.
10.0 2 oceny 1 10
Plasticine Rain, Rosja
The Fools Show 2

"The Fool's Show 2". "Głupcy nauczyli się żyć szczęśliwie. I chcą się tą wiedzą podzielić z innymi." (Vyacheslav Polunin)

Dziwaczne klauny są głównymi postaciami w tym przedstawieniu, ale nie są sami. Towarzyszy im piękna dama! Dręczą ich poważne dylematy filozoficzne. Postacie przedstawiają Miłość. Namiętny taniec, niedorzeczne pomysły i sztuczki — wszystko po to, by zdobyć serce Damy! Muszą zmierzyć się z wieloma problemami, ale i tak chcą spełnić swoje marzenie o lataniu! Stopniowo ich marzenie staje się rzeczywistością...

Od roku 1995 Plasticine Rain istniał jako teatr dla dzieci, a w 1999 - stał się teatrem dla młodzieży. Różnorodne spektakle będące połączeniem choreografii, klaunady i sztuki dramatu z wykorzystaniem choreografii oraz elementów inscenizacji i umiejętności aktorskich w układach choreograficznych. Nowy etap rozwoju teatru nadszedł w 2008 r, gdy działalność zespołu objęła również przedstawienia uliczne.

Pierwsza trasa teatru odbyła się w 2009 r. w Rosji i prezentowała spektakl uliczny "Głupcy i drogi" ("Fools and Roads"). Potem miała miejsce seria występów na festiwalach teatrów ulicznych w Rosji i Europie z przedstawieniami i niezwykłymi projektami różnych gatunków.
Od 2010 r. teatr jest organizatorem międzynarodowego festiwalu sztuki ulicznej "Plasticine Rain" w Samarze.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery