stat
Impreza odwołana
PATRONAT

The Ears

The EARS to połączenie muzyki alternatywnej, rockowej i jazzowej. To muzyka, w której ważne jest słowo, brzmienie i emocje będące wspólnym mianownikiem naszego życia. Koncerty to fuzja czterech żywiołów. Czas poznać kolektyw prosto ze Szczecina.

paź 23

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 69 - 89 zł
Kup bilet

w każdą środę (do 17.11), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
The Ears tworzą swoje piosenki z zasłyszanych w blokach opowieści, z miejskiego zgiełku i ulicznych legend. Są jak radar, wychwytujący z naszej codzienności to, co może być inspirujące. W tekstach łączą pokoleniowe doświadczenie dorastania w czasach transformacji z uważną obserwacją współczesności. Koncerty The Ears to żywiołowość i pełne spektrum doznawanych emocji od melancholijnych uniesień po trudną do opanowania euforię.

jazz - koncerty w Trójmieście


Pomysłodawczynią projektu jest rodowita wrocławianka Marta Uszko, pełna energii aktorka obecnie związana z Teatrem Polskim w Szczecinie. Charyzmatyczna, filigranowa, obdarzona charakterystycznym głosem wokalistka współpracowała z najlepszymi na rynku polskiej muzyki rozrywkowej m.in. kompozytorem Krzesimirem Dębskim, muzykiem Mateuszem Pospieszalskim czy Bartoszem Dziedzicem producentem znakomicie przyjętego albumu Granda Moniki Brodki.

Marta Uszko w 2016 roku do projektu zaprosiła muzyków z jazzowymi korzeniami: Tomasza Licaka (saksofon, klarnet basowy), Michała Starkiewicza (gitara) oraz Macieja Wróbla (perkusja). Jej delikatny, jasny głos doskonale kontrastuje z męską muzyką: ekspresyjną sekcją rytmiczną, nowoczesną elektroniką i przestrzennymi, gitarami.
Spotkanie tych silnych muzycznych osobowości we wrześniu 2018 zaowocowało mini albumem Wielka płyta", która powstała pod okiem producenta niegdyś Meli Koteluk - Miłosza Wośko. Piosenki na płycie są melancholijne i szorstkie zarazem, prowadzą nas ulicami miasta - tajemniczego, romantycznego i mrocznego.
****
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Festiwal Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" w roku 2019 odbył się po raz: