stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Beach - Gabriel Buttigiega

Zdominowane przez zapadające w pamięć przedstawienia postaci ludzkich, prace Gabriela Buttigiega wyróżniają się charakterystycznymi, gwałtownymi pociągnięciami farby na płótnie. Artysta ukazuje w ten sposób nagłe erupcje emocji pochłaniających relacje międzyludzkie. Za jego artystycznym popędem kryje się fascynacja seksem, śmiercią i przemijaniem wszechrzeczy. Plaża to znany motyw w twórczości Buttigiega.

21 stycznia - 13 lutego 2022, godz. 12:00 - 18:00

Wstęp wolny
Odnosi się do miejsca, w którym można oderwać się od napięć dnia codziennego; miejsca, które pozwala czuć się komfortowo i wyrażać siebie bez zahamowań. "The Beach" ma być ewaluacją współczesności, przypomnieniem społeczeństwu o "niezmiennych ludzkich potrzebach". Ta prawda nie jest czymś, co należy narzucić widzowi, ale czymś, co należy razem z nim odkryć.

wystawa czynna: 8 października - 24 października 2019
wernisaż: 8 października 2019, godz. 18:00
miejsce: Zbrojownia Sztuki, Galeria Kultura Ma Wiele Twarzy

Kuratorem wystawy "The Beach" jest prof. Vince Briffa.
Projekt jest wspierany przez Arts Council Malta - Malta Arts Fund.
---
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Gdańska
Patronat medialny: Trojmiasto.pl, TVP3 Gdańsk, Gazeta Wyborcza. Trójmiasto, Co jest grane 24, Radio Gdańsk, Prestiż Trójmiasto, Pitu Pitu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czym był i do czego służył WILKOM?