stat

Tempore Flores | Wystawa malarstwa Klaudyny Karczewskiej-Szymkowiak

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza we wrześniu na wystawę trójmiejskiej malarki i fotografa Klaudyny Karczewskiej-Szymkowiak. W dworkowej Galerii Sztuki na ekspozycji pod tytułem Tempore Flores zaprezentujemy niezwykle barwne, a zarazem subtelne portrety kwiatów pełne wdzięku i bezpretensjonalności kwiatowe ikony.

14 sierpnia - 22 listopada 2020, godz. 11:00 - 19:00

bilety 10 zł
ulgowy 7 zł

23 - 31 października 2020, godz. 12:00 - 18:00

Wstęp wolny
Wernisaż odbędzie się w środę, 9 września o godz. 18.00, a wystawę będzie można oglądać do 4 października br. codziennie w godzinach 12.00-18.00.

Zapraszamy

Klaudyna Karczewska-Szymkowiak (ur. 1977 r.) w 2003 r. uzyskała dyplom na Wydziale Malarstwa i Grafiki ASP w Gdańsku, w pracowni prof. Jerzego Krechowicza. Podczas studiów pracowała przy wielu projektach malarskich, wykonując malarstwo dekoracyjne i iluzyjne, razem ze swoim ojcem Józefem Pawłem Karczewskim, gdańskim artystą malarzem.
Jako artysta zajmuje się malarstwem sztalugowym, malarstwem dekoracyjnym oraz fotografią, która stanowi dla niej inspirację do dalszych działań twórczych.
Jest członkiem Polskiego Związku Artystów Plastyków. Ma na swoim koncie zarówno wystawy indywidualne, jak i zbiorowe. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych. Od 2009 r. pracuje na stanowisku Plastyka Miejskiego w Urzędzie Miasta Sopotu, gdzie czuwa nad zapewnieniem harmonijnego i estetycznego wizerunku miasta.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie wydarzenie artystyczne zainaugurowało działanie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu?

 

Najczęściej czytane