Impreza już się odbyła
PATRONAT

Temporary Nation - performance test - wspólnie twórzmy muzykę!

Włącz się w tworzenie performance'u taneczno-muzycznego! Zapraszamy do udziału w teście muzyczno-tanecznego performansu "Temporary Nation". Artysta i performer Piotr Wyrzykowski oraz kompozytorka Echo Ho proponują jego uczestnikom doświadczenie współpracy przy wspólnym tworzeniu utworu muzycznego za pomocą smartfonów.

Te zwyczajne, codzienne urządzenia na moment zostają zamienione w magiczne instrumenty emitujące różne dźwięki i dające możliwość sterowania nimi za pomocą wykonywanych przez uczestników gestów. Wspólne wykonywanie kompozycji muzycznych czyni z obcych sobie osób tymczasową wspólnotę.

Prosimy o przybycie na wydarzenie z naładowanym smartfonem z systemem operacyjnym Android lub iOS i zainstalowaną aplikacją Temporary Nation, która będzie dostępna a Google Play i App Store 28.02.2018.

Projekt jest częścią koordynowanego przez Instytut Adama Mickiewicza międzynarodowego programu kulturalnego Polska100, realizowanego w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022. Sfinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

Partnerami projektu Temporary Nation są:
Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
ON - Neue Musik Köln , funded by the City of Cologne
gerngesehen/Georg Dietzler

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który działający do dzisiaj teatr jest najstarszym teatrem niezależnym w Trójmieście?