stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Temporary Nation - performance test - wspólnie twórzmy muzykę!

Włącz się w tworzenie performance'u taneczno-muzycznego! Zapraszamy do udziału w teście muzyczno-tanecznego performansu "Temporary Nation". Artysta i performer Piotr Wyrzykowski oraz kompozytorka Echo Ho proponują jego uczestnikom doświadczenie współpracy przy wspólnym tworzeniu utworu muzycznego za pomocą smartfonów.

Gdańskie Dni Seniora 2019

1 - 31 października 2019

Gdańsk
Wstęp wolny

Prawidłowe dokarmianie ptaków - warsztat

lis 15

piątek, godz. 13:00

Sopot, Kamienny Potok
Wstęp wolny
Te zwyczajne, codzienne urządzenia na moment zostają zamienione w magiczne instrumenty emitujące różne dźwięki i dające możliwość sterowania nimi za pomocą wykonywanych przez uczestników gestów. Wspólne wykonywanie kompozycji muzycznych czyni z obcych sobie osób tymczasową wspólnotę.

Prosimy o przybycie na wydarzenie z naładowanym smartfonem z systemem operacyjnym Android lub iOS i zainstalowaną aplikacją Temporary Nation, która będzie dostępna a Google Play i App Store 28.02.2018.

Projekt jest częścią koordynowanego przez Instytut Adama Mickiewicza międzynarodowego programu kulturalnego Polska100, realizowanego w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022. Sfinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

Partnerami projektu Temporary Nation są:
Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
ON - Neue Musik Köln , funded by the City of Cologne
gerngesehen/Georg Dietzler

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Kiedy wzniesiono Dom Przyrodników w Gdańsku i jaka instytucja się w nim dziś mieści?