• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Teatrzyk Bezwstydny | Wyjdź na scenę!

Teatrzyk Bezwstydny to miejsce, w którym każdy może: Wyjść na scenę i pokazać wszystko! Albo cokolwiek! Jeśli śpiewasz, recytujesz, robisz gwiazdy, świetnie obierasz ziemniaki i chcesz się tym podzielić - to miejsce dla Ciebie! Masz piosenkę, którą chcesz sprawdzić przed obcą publicznością? Pracujesz nad nowym numerem? Grasz na gitarze? Śpiewasz? Tańczysz? Robisz beat-box? Jesteś DJ'em? Chcesz się pokazać? - to miejsce dla Ciebie! Przyjdź i wejdź na scenę! Nawet 15-sekundowy numer jest warty pokazania.

Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje, ale wolisz nie być w centrum uwagi - przyjdź i usiądź na widowni. A może kolejnym razem znajdziesz się na scenie?

Chcesz wystąpić?
Zgłaszasz to organizatorom najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem. Są dwie zasady - masz maksymalnie15 minut na scenie i nie wolno Ci zrobić nikomu krzywdy, więc jedyne, co Cię ogranicza to Ty! Organizatorzy zapewniają scenę i nie ponoszą odpowiedzialności za efekt artystyczny i estetyczny prezentowanych działań scenicznych.

Koordynator projektu: Magdalena Bochan-Jachimek
Idea Teatrzyku Bezwstydnego została zapożyczona ze Stanów Zjednoczonych. U jej podstaw leży przekonanie, że wielu z nas z chęcią spróbowałoby swoich sił na scenie, ale najczęściej nie ma ku temu ani okazji, ani miejsca. Teatrzyk Bezwstydny jest właśnie tym miejscem. Tutaj nie potrzeba żadnego doświadczenia bądź dyplomu - wystarczy chęć. Jeśli jest coś, co chcesz zaprezentować szerszemu gronu - zrób to! Nie musi to być nic spektakularnego - możesz nawet wyjść na scenę, żeby powiedzieć, że uwielbiasz malinowe lody.

Do tej pory na scenie Teatrzyku można było zobaczyć minimonodramy, improwizacje, stand-upy, recitale, a także próbę udowodnienia, że mężczyźni jednak mają podzielną uwagę! Były numery z palcami, polecanie ulubionych książek, granie na gitarach, saksofonach, łyżkach bądź rękach! Publiczność jest bardzo tolerancyjna i pozytywnie nastawiona.
Zapraszamy i pamiętajcie...

Spotkanie | 16+
Wstęp wolny

Opinie

Sprawdź się

Największym wydarzeniem FETY 2022 r. był występ słynnego niemieckiego Theater Titanick. Podaj tytuł spektaklu, który wówczas wystawili.