• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Teatrzyk Bałwanek ze śniegu w Empire Music

mar 24

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk, Spacerowa 65
bilety 20-30 zł
Wszyscy kochają święta, a dzieciaki szczególnie! 
3 grudnia kolejny raz odpalamy Mikołajki! Tego dnia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz przedstawienie teatralne pt. "Bałwanek Ze Śniegu", które wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. Spektakl rozpocznie się o godzinie 13:00, a tuż po nim odwiedzi nas najprawdziwszy Święty Mikołaj, który będzie rozdawał słodkości,  prezenty, rozmawiał z dziećmi i oczywiście robił zdjęcia. 
 "Bałwanek ze śniegu" to baśń autorstwa Hansa Christiana Andersena. Opowiada ona o bałwanku ze śniegu, który za sprawą odrobiny magii ożywa i pragnie doświadczyć świata. Na swojej drodze spotyka między innymi pieska, czy ten okaże się być jego przyjacielem czy jednak wrogiem? Sprawdźcie sami! Jest to także historia o dążeniu do spełniania marzeń nawet w obliczu potencjalnych trudności i ograniczeń. Postać Bałwanka przypomina nam o tym, by doceniać każdy moment oraz pielęgnować dziecięcą wyobraźnię. Warto być otwartym na innych i próbować zrozumieć ich perspektywę, nawet jeśli są różni od nas.

Start: 13:00
Koszt dziecko: 50zł 
Dorosły: 20zł
Link do zakupu biletów
Dodatkowe prezenty, które ma rozdać Mikołaj, można przynosić do recepcji w dniu wydarzenia.
 
Na nasze wydarzenia obowiązują bilety. Jeśli ktoś z Państwa planuje kupić bilet na miejscu, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, żeby upewnić się czy na pewno są miejsca!

Do zobaczenia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-50 zł
Ceny biletów:
Dziecko: 50zł
Dorosły: 20zł

Zakup biletów przez portal Evently.pl
https://evently.pl/events/3158-teatrzyk-balwanek-ze-sniegu

Jeśli ktoś z Państwa planuje kupić bilet na miejscu, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, żeby upewnić się czy na pewno są miejsca.

Opinie

Sprawdź się

Jaki musical nigdy nie był wystawiony w Teatrze Muzycznym w Gdyni?

 

Najczęściej czytane