• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatralny tydzień w Scenie Muzycznej GAK - Hop w Kosmos

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WYDARZENIE
Scena Muzyczna GAK zaprasza dzieci w różnym wieku na wydarzenia kulturalne podczas ferii zimowych. W ich ramach, w naszej siedzibie przy ul. Nowiny 2b, odbędzie się 5 spektakli dla dzieci.

Zapraszamy dzieci w wieku 3+ z opiekunami, a także chętne grupy przedszkolne, w drugim tygodniu ferii zimowych na wyjątkowe spektakle teatralne. 23.01 zapraszamy na spektakl Hop w Kosmos

23.01, godz. 10:00 Teatr w Blokowisku GAK Plama Hop w Kosmos

Spektakl dla dzieci powyżej 3. roku życia i dla bliskich im dorosłych. Jak wygląda wszechświat? W jakiej galaktyce żyjemy? Czy droga mleczna jest z mleka? I czy Pluton jest planetą czy może jest to pies z pewnej kreskówki, który wyruszył w podróż kosmiczną i postanowił pozostać na orbicie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź jeśli zrobicie z nami Hop w Kosmos! Przedstawienie edukacyjne mające na celu w prosty sposób przybliżyć zagadnienia związane z kosmosem. Hop w kosmos! to nie tylko zbiór etiud, które łączy piękna, kosmiczna muzyka, ale także zabawy interakcyjne z widzami, które pozwolą jeszcze bardziej wejść w świat kosmosu i planet! Szykujcie się na HOP! Czas trwania spektaklu to 45 minut. Jest to produkcja własna Teatru w Blokowisku GAK Plama.

W ramach wydarzenia odbędą się pokazy przedstawień takich jak:
- 24.01, godz. 10:00 Teatr Barnaby Baśń o rycerzu bez konia
- 25.01, godz. 10:00 ConStella
- 26.01, godz. 10:00 Teatr w Blokowisku GAK Plama Hop w Kosmos
- 27.01, godz. 10:00 Teatr Barnaby Calineczka

Informujemy, że terminarz spektakli może ulec zmianie. Aby wziąć udział w konkretnym wydarzeniu, wystarczy wysłać wiadomość na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl lub zadzwonić pod nr tel. +48 515 394 696. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Wydarzenie współfinansowane jest przez Radę Dzielnicy Orunia-Św.Wojciech-Lipce.

Miejsce spektakli GAK Scena Muzyczna, ul. Nowiny 2b, Park Oruński
Zgłoszenia Niezależnie, czy zgłaszasz grupę przedszkolną czy osobę prywatną, wyślij wiadomość na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl lub zadzwoń pod nr tel. +48 515 394 696, żeby zarezerwować miejsce.
Kiedy codziennie od 23 do 27 stycznia 2023 r. (poniedziałek piątek), godz. 10.00-11:30

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Informacja o biletach

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WYDARZENIE

Opinie

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?

 

Najczęściej czytane