stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatralny Poranek dla Dzieci: Klapa czyli Kminek i Koperek "Złota Rybka"

  • niedziela, 2 grudnia 2012, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Tea-tralna Gdynia, gen. Józefa Bema 26
  • Bilety
    10
    sprzedaż: 666-553-553

Teatr KLAPA czyli Koperek i Kminek prezentuje spektakle teatralne dla dzieci. Koperek i Kminek to lekarstwo na złą minę... Koperek i Kminek to recepta na zły dzień... W najbliższą niedzielę zaprezentują przedstawienie "Złota Rybka".

gru 5

sobota, godz. 10:00 -10:45

Gdańsk,
bilety 40  zł
przedsprzedaż 30  zł
Koperek i Kminek choć są przyjaciółmi, bardzo się ze sobą kłócą. Czasami są to kłótnie na żarty, czasem jednak na serio. Tak jest tym razem, w dodatku mali widzowie czekają na rozpoczęcie spektaklu o "Złotej Rybce". Gdy Koperek i Kminek dochodzą w końcu do porozumienia i chcą wspólnie rozpocząć bajkę okazuje się że pojawiają się problemy z obsadą tytułowej roli. Każdy z nas chciałby złowić Złotą Rybkę żeby ta spełniła nasze marzenia. Koperek i Kminek też chętnie znaleźliby się w tej roli.

Do końca przedstawienia akcja trzyma widza w napięciu. Jak zwykle Koperek i Kminek wprowadzają wiele zamieszania, które jeszcze bardziej komplikuje sytuację. Jaki będzie finał bajki? Proszę przyjść i zobaczyć. Zapraszamy!

Tea-tralna zaprasza wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy na małej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni, a rodziców na doskonałą kawę i herbatę.

Rezerwacje prosimy wysyłać na adres mailowy: bilety@tea-tralna.pl - należy podać nazwisko osoby rezerwującej oraz ilość biletów. Cena biletu dla dzieci i dorosłych jest taka sama i wynosi 10 zł.

Rezerwacje należy odbierać w Tea-tralnej codziennie po godzinie 15:00, najpóźniej, w niedzielę, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt bilety@tea-tralna.pl

ilość miejsc ograniczona!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Relikty Zamku Krzyżackiego w Gdańsku można oglądać w...?