Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatralny Poranek dla Dzieci: Klapa - Pinokio

  • niedziela, 27 maja 2012, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Tea-tralna Gdynia, gen. Józefa Bema 26
  • Bilety
    10
    sprzedaż: 666-553-553

Teatr KLAPA czyli Koperek i Kminek prezentuje spektakle teatralne dla dzieci. Koperek i Kminek to lekarstwo na złą minę ... Koperek i Kminek to recepta na zły dzień ... W najbliższą niedzielę zaprezentują przedstawienie "PINOKIO".

gru 4

piątek, godz. 17:30 - 18:30

Gdańsk,
bilety 40 - 70 zł
gru 5

sobota, godz. 12:00 - 17:59

Wydarzenie online
bilety 15 zł
"Pinokio" to historia chłopczyka wystruganego przez stolarza Gepetta. Zaczarowane polano z którego powstał Pinokio, sprawia że drewniany pajacyk ożywa. Niestety, chłopiec nie należy do grzecznych dzieci, często kłamie, a wówczas jego nos rośnie. Drewniany Pajacyk zdaje sobie sprawę ze swoich błędów, martwi go że sprawia przykrość Gepetto, jednak chęć przeżycia nowej przygody zawsze bierze górę nad rozsądkiem.

Pinokio występujący w spektaklu to klasyczna marionetka. Oprócz niej na scenie ujrzymy lalki "pyskówki".

mat. Tea-tralna
Tea-tralna zaprasza wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy na małej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni, a rodziców na doskonałą kawę i herbatę.

Rezerwacje prosimy wysyłać na adres mailowy: bilety@tea-tralna.pl - należy podać nazwisko osoby rezerwującej oraz ilość biletów. Cena biletu dla dzieci i dorosłych jest taka sama i wynosi 10 zł.

Rezerwacje należy odbierać w Tea-tralnej codziennie po godzinie 15:00, najpóźniej, w niedzielę, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 666 - 553 - 553 .

fot. Adam Pijanowski
ilość miejsc ograniczona!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym gospodarzem Dworu Artusa było: