stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatr snów - Jerzy Wyrębski

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej autorstwa Jerzego Wyrębskiego "Teatr Snów", 2 października (środa), godz. 18:00.

Paulina Góra

lut 14

piątek, godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny
Jerzy Wyrębski
Człowiek wielu zawodów, fotografujący od najmłodszych lat, choć nigdy zawodowo nie związany z fotografią. Przez wiele lat były to analogowe fotografie czarno-białe. Aparaty - od małej klatki do średniego formatu. W 2009 zaczął używać lustrzanki cyfrowej. Poznawał technologię cyfrową czytając czasopisma fotograficzne, uczestnicząc w warsztatach i podglądając pracę kolegów bardziej zaawansowanych w "cyfrze". Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Poezja, metafora, tajemnica - różne słowa przychodzą do głowy, gdy mówimy o Teatrze Snów. Jerzy Wyrębski zauroczony Teatrem Snów i postacią jego twórcy Zdzisława Górskiego od wielu lat towarzyszy spektaklom z aparatem fotograficznym. Próbuje utrwalić ulotne chwile, nastroje, atmosferę,...
Na wystawie zobaczymy fotografie z lat 2012-2017. Zdecydowanie warto zanurzyć się w świat teatru widziany przez obiektyw aparatu Jerzego Wyrębskiego.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W ilu językach można wysłuchac opowieści o historii Katowni, siedzibie Muzeum Bursztynu w Gdańsku?