stat
Impreza już się odbyła

Teatr Uszy - warsztaty aktorskie

Zaczynamy próby naszego zespołu. Dołącz do nas! Spotykamy się o godzinie 18:00 w dniach: 9, 23, 30 sierpnia. Zajęcia są bezpłatne.

lis 14

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
lis 14

niedziela, godz. 9:00, 11:00, 13:00

bilety 30, 40 zł
Kup bilet
Wyjątkowość "Teatru Uszy " polega na tym, że widzowi zakrywają oczy, czym zmuszają do włączenia wyobraźni i odczuwania spektaklu. Tworzymy więc strefę bez uprzedzeń, w której tekst jest wartością, a nie formą. Dobry tekst to nasz główny bohater.

Podczas swoich występów grupa kreatywna zwraca szczególną uwagę na dźwięk. Wraz z aktorami na scenie są muzycy, którzy uzupełniają tekst muzyką.

Oprócz dźwięku zespół teatralny poprawia percepcję widza za pomocą doznań. Na przykład podczas opowieści o polu kwiatowym ludzie otrzymują małe kwiaty lub rozlewają na nich wodę, gdy ktoś z postaci kicha.

Żeby stać się członkiem naszego zespołu potrzebna tylko chęci! Wiek i wykształcenie nie jest ważne. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego zespołu.

Do zobaczenia w teatrze

Prowadząca:
Olha Shevtsova
- pochodząca z Ukrainy animatorka kultury, reżyserka i dyrygentka chóru. W rodzinnym Mikołajewie była kierowniczką dziecięcego koła teatralnego w Regionalnym Domu Twórczości Artystycznej, kierownikiem studia teatralnego "Teatr+" w Miejskim Pałacu Kultury i Uroczystych Wydarzeń, kierownikiem studia teatralnego "Persona" w Państwowym Domu Twórczości Artystycznej oraz nauczycielem sztuki aktorskiej. Współpracowała z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi i międzynarodowymi, pracując takimi metodami jak Teatr Forum, teatr lalek czy cieni.

Po przyjeździe do Trójmiasta prowadziła warsztaty teatralne dla grup różnorodnych wiekowo i kulturowo w w różnych instytucjach kultury takich jak Oliwski Ratusz Kultury, Rosyjskie centrum kultury w Gdańsku oraz w Sopockim Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jaki sposób zginął Zbyszek Cybulski?