stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Teatr Qfer: Oj, boli!

 • niedziela, 25 października, godz. 17:00
  Impreza odwołana
 • Lokalizacja
  Wydarzenie Online
  Organizator: Plama
 • Bilety
  wstęp wolny

Plama Gdański Archipelag Kultury i Teatr w Blokowisku zapraszają dzieci na niedzielne spektakle ONLINE. 25 października będziecie mieli okazję obejrzeć spektakl Teatru Qfer pt. Oj, boli!. Spektakl będzie do obejrzenia tylko wtedy. Link podamy wkrótce, obserwujcie wydarzenie!

paź 29

czwartek, godz. godz., 18:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
lis 8

niedziela, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Ciepła, humorystyczna opowiastka o królu, którego bardzo boli ząb. Strach przed dentystą okazuje się jednak silniejszy od bólu. Rodzi to wiele zwariowanych sytuacji, a nieobliczalne decyzje władcy zagrażają królestwu. Dzięki genialnemu planowi najbliższych wszystko dobrze się kończy.

Przedstawienie utrzymane jest w konwencji katarynkowej. Gdański kataryniarz wraz z Rudolfem papugą opowiada historię cierpiącego króla, samemu przy tym uskarżając się na ból zęba.

Bajka opowiedziana za pomocą 12 figurek kukiełkowych, przy dźwiękach melodyjnej katarynki przekonuje do mycia zębów i pomaga pokonać lęk przed wizytą u dentysty.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?