• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Teatr La M.ort: Rosencrantz i Guildenstern nie żyją

kasy:
58 344-05-73 w. 117
10
2 oceny
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją to opowieść o strachu, czasie i uwikłaniu w czas, o umieraniu odartym z wszelkiej wzniosłości, o zadawaniu pytań i poszukiwaniu odpowiedzi. Pod pozorem intelektualnej zabawy osnutej wokół fabuły szekspirowskiego „Hamleta” realizatorzy przedstawiają wstrząsającą diagnozę współczesnego świata.

Teatr La M.ort powstał 1999 r. przy Natolińskim Ośrodku Kultury w Warszawie. Zespół tworzy młody, profesjonalny zespół absolwentów Warszawskiej Akademii Teatralnej, dla których priorytetem jest tworzenie sztuki ambitnej o charakterze alternatywnym, odwołującej się do najlepszych wzorców teatru off-owego. Mottem jego twórczości artystycznej są słowa Tadeusza Kantora: „Do teatru nie wchodzi się bezkarnie”.

W ciągu ośmiu lat swojej działalności La M.ort zrealizował min.: "Samotność”, „Giną ludzie”, „Autoportret opętany”, „Inna kobieta”, „Wszystko zamiast”, „Następni”, „Krzyk”, Antygona”, „Furia”, a ostatnio „Rosencrantz i Guildenstern nie żyją”.


Rosencrantz i Guildenstern nie żyją
wg Toma Stopparda

reżyseria: Ewelina Kaufmann

obsada:
Rafał Szałajko: Rosencrantz
Piotr Bajtlik: Guildenstern
Klaudiusz Kaufmann: Aktor
Ilona Chojnowska: Ofelia
Paweł Ciołkosz: Hamlet
Maciej Kierzkowski: Muzyka

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery