stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatr Cienia - warsztaty aktorskie

Zapraszamy wszystkich chętnych w Oliwski Ratusz Kultury. Każdą środę o godzinie 10:00. Zajęcia są bezpłatne.

w każdą sobotę (od 01.04 do 13.06.2020), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
kwi 19

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Każda osoba ma talent i widzi życie inaczej - w środku ma cały niezidentyfikowany, wyjątkowy świat. Ale czy wszyscy wiemy, jak dostać się do tego świata? Czy możemy poznać i ujawnić swój talent? Niestety, nie każdy ma okazję zrealizować się, znaleźć światło, które jest ukryte w środku i pokazać je całemu światu. Ludzie chodzą po ulicach miasta jako cienie... żyją, pracują, rozmawiają, ale nie odczuwają... Czy rozumiesz, że jesteś osobą kreatywną? Czy czujesz, że wewnętrzne światło może dawać szczęście innym? Zawsze marzyłeś o występie na scenie? Czy chcesz wziąć udział w oryginalnym projekcie? Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na cykliczne aktorskie zajęcia z teatru cienia.

Czym jest teatr cieni?

To przedstawienia teatralne wykorzystujące grę światła i ciemności, pantomimy, tańca, aktorstwa i efektów muzycznych. Dzięki temu można skupić uwagę widza tylko na ważnych szczegółach i "przyciemnić" te dodatkowe. Głównym celem teatru jest twórczy rozwój, możliwość samorealizacji, tworzenie ciekawych projektów i spektakli, komunikacja z ludźmi bliskimi duchem i poznawanie nowego.

Prowadząca: Olga Ciszewska

Ukończyła Uniwersytet w dwóch specjalnościach (reżyser teatralny i dyrygent chóru). Przez 10 lat prowadzi grupę teatralną "Teatr +", również prowadzi grupę teatralną z Teatru Uszu i mnóstwo innych warsztatów teatralnych (takich jak forum-teatr, teatr dla obcokrajowców, dramoterapia, emisja głosu ta inn.) Jest laureatką nagród międzynarodowych konkursów i festiwali.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?