Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Tank

teatr uliczny
wystawia:
Plama
Tank
8.6 7 ocen 1 10
scena c, Polska, Gliwice
Tank

Dwóch mężczyzn, rodem z czeskiego Pata i Mata ("Sąsiedzi"), na urlopie, w odrobinę sentymentalnej podróży w radosne lata 70. Jest przyczepa kempingowa, są leżaki, jest własnoręcznie wybudowany grill, jest nawet kapela grająca na żywo bigbeatowe hity.

Brakuje tylko... no właśnie. Na tej radosnej majówce skończyło się piwo. Jak na roztropnych mężczyzn na urlopie przystało - podchodzą do tematu metodą gospodarczą. Postanawiają we współpracy z publicznością wybudować... browar.

"scena c" z początkiem tego wieku była miejscem, sceną domową, gdzie zaprzyjaźnieni artyści prezentowali sobie nawzajem swoje, często prapremierowe, pomysły. Piotr Chlipalski tworzył wtedy pod egidą Teatru A, a po pokojowym z teatrem rozstaniu, z braku lepszego pomysłu na nazwę, "scenę c" uczynił wędrowną, zapraszając do współpracy kompozytora i multiinstrumentalistę - Jacka Dzwonowskiego. Wspólnie pod egidą Teatru A, a w ostatnich latach gdańskiego Teatru Feta i "sceny c" występowali na zaproszenie festiwali teatralnych i teatru ulicznego w 13 krajach.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery