• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Take It Easy - Swing (1 opinia)

Zapraszamy na premierowy koncert, promujący nową płytę zespołu Take It Easy - "Swing". Album powstał z inicjatywy Radia Gdańsk, został nagrany w Studio im. Janusza Hajduna i wyprodukowany przez Radio przy współpracy z Nadbałtyckim Centrum Kultury. Sesja nagraniowa z udziałem publiczności odbyła się 30 maja br. i była transmitowana na antenie radiowej.

gru 31

niedziela, godz. 18.00

bilety 110 zł
Kup bilet
gru 31-1.01

niedziela - poniedziałek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 520 zł
Zespół Take It Easy istnieje od 10 lat. Jest to czwarty krążek w jego dorobku. Płyta zawiera kompozycje muzyków grupy, do których wszystkie teksty napisała wokalistka Joanna Knitter. Na płycie gościnnie udziela się Hanna Banaszak.

jazz - koncerty w Trójmieście


Album został wydany przez Allegro Records dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach programu "Stypendia dla twórców kultury", Urzędu Miasta Gdynia i Urzędu Miasta Gdańsk.

Na koncercie w Klubie Ucho wystąpi podstawowy skład formacji:

Joanna Knitter - wokal
Wojtek Staroniewicz - saksofon
Dominik Bukowski - wibrafon
Janusz "Macek" Mackiewicz - kontrabas
Tomasz Sowiński - perkusja
Larry Okey Ugwu - instrumenty perkusyjne
oraz lider zespołu - Przemek Dyakowski - saksofon


Koncert poprowadzi dziennikarz Radia Gdańsk - Kamil Wicik


BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez - przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing - Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim - w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów - eventim.pl - u dołu strony).

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie.

Opinie (1)

  • Zapiera dech w piersiach

    Juz sie nie moge doczekac wersji na zywo ;-)

    • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Gdańsk posiada wyjątkowe muzeum, w którym co roku organizowane są wydarzenia muzyczno-artystyczne, niespotykane w innych miastach Polski. Jakie to muzeum?