stat
Impreza już się odbyła

Tak właściwie czyja to kwestia?

Kolejne spotkanie w Nowym Roku i tradycyjnie na koniec miesiąca w Miejscu będziemy zacieszać pod wodzą dzielnej Jaśminy!

sie 28

sobota, godz. 19:00

bilety 70 zł
Kup bilet
gru 4

sobota, godz. 19:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 90 - 250 zł
Kup bilet
Whose Line Is It Anyway? czyli: Tak właściwie czyja to kwestia? Czy oglądałeś kiedyś telewizyjne show, w którym czwórka komików odgrywa improwizowane scenki oraz zadania w całości bazując na swoich zdolnościach komediowych, wcielając się w różne postacie? Nie? Nic straconego, wpadaj do Miejsca! Będzie chrzest! Tak, oglądałeś? To może chcesz sam wziąć udział?

W tej zabawie najważniejsza jest publiczność, która wraz z prowadzącym, nie tylko narzuca "graczom" role, style do odegrania, kwestie, które mają się powtarzać, ale dodatkowo często sama staje się uczestnikami scenek. W naszej wersji tej przedniej zabawy wszyscy są publicznością jak i uczestnikami! Do każdej scenki osoby zainteresowane będą mogły się zgłosić jako ochotnicy, żeby wykazać się swoim kunsztem i improwizacyjnym zacięciem. Albo też wyciągniemy za uszy.

Jeśli chcesz się pośmiać, poćwiczyć, poimprowizować, wykazać się kreatywnością, odkryć w sobie pokłady komizmu lub duszę kabareciarza - przychodź śmiało! Czas gry to dwie, trzy godziny (może się przedłużyć w zależności od tego jak długo i jak bardzo będziecie zacieszać).

Liczba uczestników: na ile miejsca w Miejscu będzie, ciśniemy do oporu!

Wymagany do zabrania ze sobą dobry nastrój, wygodne ubrania. Napoje orzeźwiające ciało i ducha mamy na miejscu w Miejscu.

Ważne: pomysły na scenki, aktywności oraz teksty będą podawane przez publiczność. Nie mamy wpływu na nie oraz na ewentualne tematy, które mogą być poruszane. Jeżeli są jakieś tematy tabu, których nie chciałbyś poruszać - proszę wziąć pod uwagę, że mogą się pojawić oraz mogę one być skomentowane, nie zawsze w zgodzie z poprawnością polityczną.

Prowadząca: Jaaaaaaaśmina Dzaaaaas Kooootlarek!!!

PS: Prowadząca ma ukończony kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, więc jesteście bezpieczni.

Za zdjęcie wydarzenia dziękujemy Beata Arien.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Nestor trójmiejskich scen, Ryszard Ronczewski, obchodził w 2010 roku w Sopocie okrągły jubileusz pracy twórczej. Który?