• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Tajemnica Bańki Szczęścia - spektakl gościnny (3 opinie)

teatr dla dzieci
kasy:
58 321-82-83
4.8
4 oceny

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl "Tajemnica Bańki Szczęścia", w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

Tajemnica Bańki Szczęścia

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia...I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza - dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka - prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna - mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas - osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie.

Ważne informacje:
Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia!
Czas trwania występu - 1 godzina
Dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica
(nie potrzebują własnego biletu)

Uwaga:
* Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów
w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
* Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Sesja dla szkół/przedszkoli
22.11.2022 Gdańsk, Scena Teatralna NIE 10:30
23.11.2022 Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia 10:30
Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 531 511 500, email: info@eurosoul.pl

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • świetna zabawa (opinia sprzed 4 lat)

  To prawda, że aktorzy mówili z playbacku, ale byli to aktorzy zza wschodniej granicy, więc obawiam się, że akcent byłby niezrozumiały dla dzieci, więc playback w tym kontekście miał swoje uzasadnienie. Samo przedstawienie bardzo barwne, niesamowite efekty uzyskane z zabawy z bańkami, nie szukałam tu sztuki Szekspira, bo to nie ten rodzaj przedstawienia. Ale polecam i to bardzo, naprawdę niezwykle urocze, bajkowe.

  • 1 1

 • Masakra!!! (1) (opinia sprzed 5 lat)

  Byłam z 9 letnim synem. Spektakl, a właściwie występ trwał 50 minut. Początek 5 minut po czasie 16.05 i koniec 16.55. Mój syn powiedział, że był to najgorszy spektakl na jakim był. Aktorzy (czworo) mówili z playbacku. Ledwie nadążali za "swoimi" kwestiami. Nie wiem, dlaczego nie mogli się nauczyć roli i zwyczajnie grać na scenie. Poza tym w trakcie na ekranie w tle puszczone było nagranie profesora (jednej z postaci), który w mojej ocenie mówi w obcym języku. Tutaj już nawet nie było prób by głos nadążał za wargami nagranego aktora. W skali od 1-10 dałabym 3, ale tylko za "efekty specjalne" - naprawdę świetny pokaz baniek mydlanych.

  • 2 0

  • Zażenowanie, rozczarowanie i żal (opinia sprzed 5 lat)

   Najgorsze przedstawienie na jakim byliśmy z synem. Trzeba by to nazwać teatralnym disco-polo.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery