• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Tajemnica Bańki Szczęścia - spektakl gościnny (3 opinie)

teatr dla dzieci
kasy:
58 321-82-83
wystawia:
Scena Teatralna NOT
Tajemnica Bańki Szczęścia
4.0 2 oceny 1 10
Teatr Baniek Mydlanych
Tajemnica Bańki Szczęścia

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl "Tajemnica Bańki Szczęścia", w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Uczniowie magicznej "BUL-BUL SZKOŁY": urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka "BUL-BUL SZKOŁY" - Wróżka Czarodziejówna: pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki - ku wielkiemu zachwytowi widzów - dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek - młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu...Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który - jak się okazuje - jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej - Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!

Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii - Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a wyjątkowa Wróżka Czarodziejówna zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.

Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie...

Opinie (3)

 • świetna zabawa (opinia sprzed 4 lat)

  To prawda, że aktorzy mówili z playbacku, ale byli to aktorzy zza wschodniej granicy, więc obawiam się, że akcent byłby niezrozumiały dla dzieci, więc playback w tym kontekście miał swoje uzasadnienie. Samo przedstawienie bardzo barwne, niesamowite efekty uzyskane z zabawy z bańkami, nie szukałam tu sztuki Szekspira, bo to nie ten rodzaj przedstawienia. Ale polecam i to bardzo, naprawdę niezwykle urocze, bajkowe.

  • 1 1

 • Masakra!!! (1) (opinia sprzed 4 lat)

  Byłam z 9 letnim synem. Spektakl, a właściwie występ trwał 50 minut. Początek 5 minut po czasie 16.05 i koniec 16.55. Mój syn powiedział, że był to najgorszy spektakl na jakim był. Aktorzy (czworo) mówili z playbacku. Ledwie nadążali za "swoimi" kwestiami. Nie wiem, dlaczego nie mogli się nauczyć roli i zwyczajnie grać na scenie. Poza tym w trakcie na ekranie w tle puszczone było nagranie profesora (jednej z postaci), który w mojej ocenie mówi w obcym języku. Tutaj już nawet nie było prób by głos nadążał za wargami nagranego aktora. W skali od 1-10 dałabym 3, ale tylko za "efekty specjalne" - naprawdę świetny pokaz baniek mydlanych.

  • 2 0

  • Zażenowanie, rozczarowanie i żal (opinia sprzed 4 lat)

   Najgorsze przedstawienie na jakim byliśmy z synem. Trzeba by to nazwać teatralnym disco-polo.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery