stat
Impreza już się odbyła

Tadek plus Tymon - improwizacje komediowe

Zapraszamy na występ improwizowany w wykonaniu dwóch znakomitych improwizatorów.Obaj na Waszych oczach stworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl. Zaprezentują serię krótkich form improwizowanych, w których to publiczność rozdaje karty.

cze 12

sobota, godz. 19:00

bilety 70 zł
Kup bilet
lis 25

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 120 - 220 zł
Kup bilet
Z grupy Pro Forma - Tadek Jaśkiewicz
Z grupy Wolne Elektrony - Łukasz "Tymon" Tymiński

Improwizacje komediowe to spektakle, w których może zdarzyć się wszystko. Nie ma ustalonego scenariusza, wszystko powstaje w ścisłej współpracy improwizatorów i publiczności podczas występu. Dzięki temu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Projekt "Tadek Plus" stworzył Tadek Jaśkiewicz z grupy Pro Forma. Za każdym razem inny gość, ale jedno się nie zmienia. Będą tworzyć spektakl na żywo. Z Publicznością i Dla Publiczności.

Łukasz Tymiński - Śmieszek, gaduła, nerd, wolny elektron oraz fan i propagator Borsuków. W impro ceni sobie wolność jaką daje scena. Żadna rola nie jest mu straszna, chyba że jest z majonezem. Po prostu Tymon.

Tadek Jaśkiewicz - Improwizuje tak długo, że nikt już nie wie ile się tym zajmuje. Plotki głoszą, że można go zobaczyć podczas występów grup Pro Forma i NOT YET, a także przy okazji różnych występów w Trójmieście. Najbardziej ostatnio smakują mu kanapki posmarowane nożem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największe zbiory muzealne w dziedzinie archeologii morskiej posiada: