stat
Impreza już się odbyła

Tadek plus Tymon - improwizacje komediowe

Zapraszamy na występ improwizowany w wykonaniu dwóch znakomitych improwizatorów.Obaj na Waszych oczach stworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl. Zaprezentują serię krótkich form improwizowanych, w których to publiczność rozdaje karty.

Czwarty Kolo u Wozu

sie 25

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
przedsprzedaż 10 zł

Improwizacje Komediowe

sie 27

wtorek, godz. 20:00

bilety 15 zł
Z grupy Pro Forma - Tadek Jaśkiewicz
Z grupy Wolne Elektrony - Łukasz "Tymon" Tymiński

Improwizacje komediowe to spektakle, w których może zdarzyć się wszystko. Nie ma ustalonego scenariusza, wszystko powstaje w ścisłej współpracy improwizatorów i publiczności podczas występu. Dzięki temu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Projekt "Tadek Plus" stworzył Tadek Jaśkiewicz z grupy Pro Forma. Za każdym razem inny gość, ale jedno się nie zmienia. Będą tworzyć spektakl na żywo. Z Publicznością i Dla Publiczności.

Łukasz Tymiński - Śmieszek, gaduła, nerd, wolny elektron oraz fan i propagator Borsuków. W impro ceni sobie wolność jaką daje scena. Żadna rola nie jest mu straszna, chyba że jest z majonezem. Po prostu Tymon.

Tadek Jaśkiewicz - Improwizuje tak długo, że nikt już nie wie ile się tym zajmuje. Plotki głoszą, że można go zobaczyć podczas występów grup Pro Forma i NOT YET, a także przy okazji różnych występów w Trójmieście. Najbardziej ostatnio smakują mu kanapki posmarowane nożem.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Orłowie działa od...?