stat

Tadek plus Leszek - improwizacje komediowe

Zapraszamy na występ improwizowany w wykonaniu dwóch znakomitych improwizatorów! Z grupy Pro Forma - Tadek Jaśkiewicz. Z No i Fajnie - Teatr Impro i połowa L et S DUET - Leszek Ludwicki. Obaj na Waszych oczach stworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl. Zaprezentują serię krótkich form improwizowanych, w których to Publiczność rozdaje karty.

lut 26

środa, godz. 20:07

Gdańsk,
bilety 20 zł
przedsprzedaż 15 zł
mar 8

niedziela, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
Kup bilet
Ej, a co to te improwizacje?

Improwizacje komediowe to spektakle, w których może zdarzyć się wszystko. Nie ma ustalonego scenariusza, wszystko powstaje w ścisłej współpracy improwizatorów i publiczności podczas występu. Dzięki temu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

A kiedy to? 8 lipca 2019
A o której to? 20:07
A gdzie to? 107, ul. Ogarna 107
A za ile to? 15 zł (w przedsprzedaży internetowej 10 zł. Link wkrótce)

A kim my jesteśmy?
Leszek Ludwicki - Człowiek-pająk został nim po ugryzieniu przez pająka, a człowiek-komedia został nim po ugryzieniu przez wielke zębiska "Śmiechu Warte". Co w związku z tym? Leszek jest jak człowiek-nietoperz, walczy z nudą wieczorami, bez żadnego ugryzienia. No prawie... brakuje mu jeszcze lokaja, nietoperzo-wozu i robi to bez maski.

Tadek Jaśkiewicz - Improwizuje tak długo, że nikt już nie wie ile się tym zajmuje. Plotki głoszą, że można go zobaczyć podczas występów grupy Pro Forma, a czasami nawet przy okazji różnych występów w Trójmieście. Niekiedy tego osobnika można spotkać na festiwalach impro, gdzie podszywa się pod dziennikarza. Najbardziej ostatnio smakują mu kanapki posmarowane nożem.

Projekt "Tadek Plus" stworzył Tadek Jaśkiewicz z grupy Pro Forma. Za każdym razem inny gość, ale jedno się nie zmienia. Będą tworzyć spektakl na żywo. Z Publicznością. Dla Publiczności.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?