stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

TUNDRA na inPROGRESS 2021

W trakcie trwania wydarzenia inPROGRESS 2021 będziecie mogły i mogli doświadczyć niesamowitej instalacji artystycznej ROW kolektywu TUNDRA!

Instalacja będzie otwarta dla zwiedzających przed wejściem do Teatru Leśnego we Wrzeszczu od godziny 19.00 przez cały czas trwania inPROGRESS 2021. Wstęp wolny.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


ROW to modularna i skalowalna grupa obiektów, która może formować linie i kształty o zróżnicowanej długości. Proces polega na przekładaniu surowych wizualizacji, które napędzane są generatywnym dźwiękiem. Sama treść odbija się echem z lekkim opóźnieniem, co tworzy różnorodne ruchome wzory podkreślające i odzwierciedlające przestrzenne cechy miejsca, w którym się znajduje. Rząd to podstawowy sposób na strukturyzowanie danych w różnych dziedzinach, od matematyki po dwanaście nut skali chromatycznej w muzyce. Rzędy danych unoszące się w powietrzu co sekundę przekształcane są w wiadomości i głosy. Dotyczy to postrzegania informacji, języka i dialogu.

Kolektyw TUNDRA tworzy instalacje audiowizualne i performanse, wykorzystujące różne technologie w celu transformacji otoczenia w dynamiczny obraz dźwiękowo-świetlny, w którym osoba może się zanurzyć w unikalnym kontekście percepcji. Według nich sztuka multimedialna jest przestrzenią synergii i eksploracji, która może skłaniać ludzi do nowych odkryć oraz sposobów interakcji z przestrzenią wokół nas, wewnątrz nas i między nami.

inPROGRESS 2021
Partner: GAK, GAK Winda
Kurator: Robert Sęk
Współpraca merytoryczna oraz identyfikacja graficzna: Radosław Deruba
Stoisko: Tolerado
Patroni medialni: Nowe Idzie Od Morza / Magazyn Szum / Contemporary Lynx / Notes na 6 Tygodni / Trojmiasto.pl / Magazyn Prestiż / Magazyn Linia
Podczas wydarzenia nieakceptowane będą zachowania agresywne.
Jeśli doświadczysz seksizmu, ksenofobii, homo/trans/bi fobii lub innych form dyskryminacji proszę zgłoś to organizatorom wydarzenia!

Opinie 5 zablokowanych

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?