• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

TUNDRA na inPROGRESS 2021

W trakcie trwania wydarzenia inPROGRESS 2021 będziecie mogły i mogli doświadczyć niesamowitej instalacji artystycznej ROW kolektywu TUNDRA!

lut 16

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
przedsprzedaż 20 zł
Kup bilet
mar 19

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 109 - 130 zł
Kup bilet
Instalacja będzie otwarta dla zwiedzających przed wejściem do Teatru Leśnego we Wrzeszczu od godziny 19.00 przez cały czas trwania inPROGRESS 2021. Wstęp wolny.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


ROW to modularna i skalowalna grupa obiektów, która może formować linie i kształty o zróżnicowanej długości. Proces polega na przekładaniu surowych wizualizacji, które napędzane są generatywnym dźwiękiem. Sama treść odbija się echem z lekkim opóźnieniem, co tworzy różnorodne ruchome wzory podkreślające i odzwierciedlające przestrzenne cechy miejsca, w którym się znajduje. Rząd to podstawowy sposób na strukturyzowanie danych w różnych dziedzinach, od matematyki po dwanaście nut skali chromatycznej w muzyce. Rzędy danych unoszące się w powietrzu co sekundę przekształcane są w wiadomości i głosy. Dotyczy to postrzegania informacji, języka i dialogu.

Kolektyw TUNDRA tworzy instalacje audiowizualne i performanse, wykorzystujące różne technologie w celu transformacji otoczenia w dynamiczny obraz dźwiękowo-świetlny, w którym osoba może się zanurzyć w unikalnym kontekście percepcji. Według nich sztuka multimedialna jest przestrzenią synergii i eksploracji, która może skłaniać ludzi do nowych odkryć oraz sposobów interakcji z przestrzenią wokół nas, wewnątrz nas i między nami.

inPROGRESS 2021
Partner: GAK, GAK Winda
Kurator: Robert Sęk
Współpraca merytoryczna oraz identyfikacja graficzna: Radosław Deruba
Stoisko: Tolerado
Patroni medialni: Nowe Idzie Od Morza / Magazyn Szum / Contemporary Lynx / Notes na 6 Tygodni / Trojmiasto.pl / Magazyn Prestiż / Magazyn Linia
Podczas wydarzenia nieakceptowane będą zachowania agresywne.
Jeśli doświadczysz seksizmu, ksenofobii, homo/trans/bi fobii lub innych form dyskryminacji proszę zgłoś to organizatorom wydarzenia!

Opinie 5 zablokowanych

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?