• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sztuka chce do ludzi!

Ogłaszamy drugą odsłonę akcji SZTUKA CHCE DO LUDZI i uwalniamy kolejne zasoby z naszych magazynów! Zapraszamy w piątek i sobotę, 15 i 16 marca do Oliwskiego Ratusza Kultury, gdzie będą na Was czekać prace stworzone w ostatnich latach przez artystów amatorów (choć nie tylko), którzy uczestniczyli w naszych warsztatach, plenerach itp.

kwi 27

sobota, godz. 11:00 - 20:00

Wstęp wolny

w każdą sobotę (od 31.08 do 26.10.2024), godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Piecki-Migowo skwer przy...
Wstęp wolny
SZTUKA CHCE DO LUDZI, a może LUDZIE CHCĄ DO SZTUKI? Dla nas oba hasła są prawdziwe. Potrzebujemy obcowania ze sztuką, a wielu z nas nierzadko odkrywa ten fakt dopiero w kolejnych dekadach życia, w dojrzałym wieku. Dlatego, specjalnie dla Was, łączymy te dwa żywioły CZŁOWIEKA i SZTUKĘ w naszej gościnnej przestrzeni.  

Jak zdobyć dzieło, które chwyci Was za serce? Nic prostszego, wystarczy wrzucić do puszki symboliczną kwotę, a środki zebrane w ten sposób wykorzystamy na realizację kolejnych projektów edukacyjnych. Dodatkowy bonus to poznanie naszych nieocenionych Wolontariuszek, które na miejscu doradzą w wyborze i odpowiedzą na pytania.

Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.

Uwaga! Wierzymy, że docenicie serce i pracę włożone w stworzenie dzieł i z radością dacie temu wyraz swoją hojnością. Minimalna kwota za jedną pracę wynosi 20 zł. Jedna osoba może zabrać ze sobą maksymalnie dwie prace.
Jeśli podoba Ci się nasz pomysł, zapraszamy:
piątek, 15 marca, godz. 15.00-19.00
sobota, 16 marca, godz. 10.00-13.00

Opinie

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeum nie jest jednostką Narodowego Muzeum Morskiego?