stat
Impreza już się odbyła

Sztuka Podróżowania. Australia Study - W podróży za szczęściem

Przed nami kolejna Sztuka Podróżowania! Adrian Palczewski i jego niezwyczajnie zwykła opowieść o podróży przez kontynenty przygód, kraje rozterek, żonie z Tajlandii i jego nowym domu - Australii.

Czy dostrzegliście kiedyś w swoim życiu efekt motyla?

Jako przykłady efektów motyla najczęściej podaje się zjawiska meteorologiczne. Trzepot skrzydeł motyla w Ohio może spowodować burzę piaskową w Teksasie...
A jeśli niepozorne sytuacje, jakie nam się przydarzają, mają potem wpływ na całe nasze życie? Zmieniają nasze podejście do świata i samych siebie. Pokazują, że wszystko ma swój sens, tylko trzeba w to uwierzyć. I czasem podjąć ryzyko.

Adrian Palczewski zabierze Państwa w niezwykłą podróż. Zaczęła się w Rumuni, Bratysławie i Budapeszcie, potem podążyła poprzez Kambodżę, Tajlandię, Indie, Meksyk, Gwatemalę. Zaprowadziła go do Laosu, przez Malezję i Singapur, aż do Sydney. W Australii znalazł swoje miejsce, poznał miłość życia, a jego praca to raczej pasja i codzienne hobby.

Adrian przyjechał do Australii na wizie studenckiej w 2014 roku, by móc się tam uczyć i pracować. Teraz - od 4 lat - zajmuje się organizacją wyjazdów do Australii dla osób, które - tak jak on kiedyś - podjęły decyzję o wyjeździe na drugi koniec świata. Na początku nosił cegły, skręcał biurka, burzył ściany, malował (bynajmniej nie Damę z Łasiczką), a teraz - jest konsultantem edukacyjnym, tworzy polski networking, inwestuje. Jest też pasjonatem brydża i amatorskim szczypiornistą. Co tydzień je swoje ulubione skrzydełka w jednym z lokali, ale każdy nowy dzień ma dla niego inny smak. Smak ludzkich opowieści i historii.

Każdy moment podróży był dla niego efektem motyla. Wszystkie obrazy, zapachy, ludzie, miejsca i przygody, które odcisnęły w nim ślad.

Dlatego pragnie inspirować osoby, które wahają się w podjęciu decyzji o dużej zmianie.
Po co czekać? A nuż pod drugiej stronie globu czeka na nas szczęście i spełnienie?

Na spotkaniu poruszony zostanie także temat możliwości wyjazdu do Down Under i o tym jak wygląda tam życie codzienne. Przez co też, pomożemy Ci odpowiedzieć sobie na pytanie - czy Australia jest dla Ciebie?

Zapraszamy na spotkanie z Polakiem o australijskim podejściu do życia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?