stat
Impreza już się odbyła

Sztuka Podróżowania. Australia Study - W podróży za szczęściem

Przed nami kolejna Sztuka Podróżowania! Adrian Palczewski i jego niezwyczajnie zwykła opowieść o podróży przez kontynenty przygód, kraje rozterek, żonie z Tajlandii i jego nowym domu - Australii.

Czy dostrzegliście kiedyś w swoim życiu efekt motyla?

Jako przykłady efektów motyla najczęściej podaje się zjawiska meteorologiczne. Trzepot skrzydeł motyla w Ohio może spowodować burzę piaskową w Teksasie...
A jeśli niepozorne sytuacje, jakie nam się przydarzają, mają potem wpływ na całe nasze życie? Zmieniają nasze podejście do świata i samych siebie. Pokazują, że wszystko ma swój sens, tylko trzeba w to uwierzyć. I czasem podjąć ryzyko.

Adrian Palczewski zabierze Państwa w niezwykłą podróż. Zaczęła się w Rumuni, Bratysławie i Budapeszcie, potem podążyła poprzez Kambodżę, Tajlandię, Indie, Meksyk, Gwatemalę. Zaprowadziła go do Laosu, przez Malezję i Singapur, aż do Sydney. W Australii znalazł swoje miejsce, poznał miłość życia, a jego praca to raczej pasja i codzienne hobby.

Adrian przyjechał do Australii na wizie studenckiej w 2014 roku, by móc się tam uczyć i pracować. Teraz - od 4 lat - zajmuje się organizacją wyjazdów do Australii dla osób, które - tak jak on kiedyś - podjęły decyzję o wyjeździe na drugi koniec świata. Na początku nosił cegły, skręcał biurka, burzył ściany, malował (bynajmniej nie Damę z Łasiczką), a teraz - jest konsultantem edukacyjnym, tworzy polski networking, inwestuje. Jest też pasjonatem brydża i amatorskim szczypiornistą. Co tydzień je swoje ulubione skrzydełka w jednym z lokali, ale każdy nowy dzień ma dla niego inny smak. Smak ludzkich opowieści i historii.

Każdy moment podróży był dla niego efektem motyla. Wszystkie obrazy, zapachy, ludzie, miejsca i przygody, które odcisnęły w nim ślad.

Dlatego pragnie inspirować osoby, które wahają się w podjęciu decyzji o dużej zmianie.
Po co czekać? A nuż pod drugiej stronie globu czeka na nas szczęście i spełnienie?

Na spotkaniu poruszony zostanie także temat możliwości wyjazdu do Down Under i o tym jak wygląda tam życie codzienne. Przez co też, pomożemy Ci odpowiedzieć sobie na pytanie - czy Australia jest dla Ciebie?

Zapraszamy na spotkanie z Polakiem o australijskim podejściu do życia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Na początku lat 20. XX wieku do Orłowa przybył na wakacje znany Polski pisarz. Był nim: