• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

SzaFoFe gra z tatą tu i tam

komedia improwizacje
kasy:
608-688-402
wystawia:
Teatr Mostownia
Nie mamy scenariusza, nie mamy reżysera. Mamy scenę, widzów i siebie nawzajem. Jesteśmy grupą teatralną zajmującą się impro, czyli improwizacjami komediowymi. To forma teatru, w którym spektakle nie posiadają wcześniej ustalonego przebiegu czy scenariusza. Aktorzy improwizują, a dialogi i fabuła scen powstają spontanicznie, tu i teraz.

Podczas naszych spektakli punktem wyjścia do improwizacji są sugestie, pomysły czy zadania wymyślone przez widzów. Mogą oni zdecydować np. w jakim miejscu dzieje się scena, jaką postacią jest dany aktor czy jakie słowo lub zdanie ma posłużyć improwizatorom za inspiracje.

W Dzień Ojca pochylimy się nad najlepszymi tekstami i powiedzonkami naszych oraz Waszych ojców, albo mówiąc bardziej miękko - tatów. Zagramy format "Tu i tam". To szereg komediowych scen, z których każda dziać będzie się w zaproponowanym przez widzów miejscu. Teoretycznie niepowiązane ze sobą etiudy połączy jedno - zdanie, od którego każda ze scen się rozpocznie. A może tak naprawdę połączy je coś więcej? O tym przekonamy się w trakcie trwania spektaklu.

Kabarety Cię nie bawią? Stand up to nie Twoja bajka? Spróbuj czegoś nowego i przyjdź na impro!

Zapraszamy na wieczór pełen komedii.

Jesteśmy Bebe, Adam, Paweł i Waldek. Jesteśmy SzaFoFe.

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery