• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

SzaFoFe - Nie mów mamie

komedia improwizacje
kasy:
608-688-402
wystawia:
Teatr Mostownia
Nie mamy scenariusza, nie mamy reżysera. Mamy scenę, widzów i siebie nawzajem. Jesteśmy grupą teatralną zajmującą się impro, czyli improwizacjami komediowymi. To forma teatru, w którym spektakle nie posiadają wcześniej ustalonego przebiegu czy scenariusza. Aktorzy improwizują, a dialogi i fabuła scen powstają spontanicznie, tu i teraz. Podczas naszych spektakli punktem wyjścia do improwizacji są sugestie, pomysły czy zadania wymyślone przez widzów. Mogą oni zdecydować np. w jakim miejscu dzieje się scena, jaką postacią jest dany aktor czy jakie słowo lub zdanie ma posłużyć improwizatorom za inspiracje.

Przy okazji Dnia Matki zagramy spektakl "La'Vina". Cóż to takiego? Otóż - kompletne szaleństwo. To szereg scen, pędzących jedna po drugiej z szaleńczą intensywnością. Zacieramy granice między jedną sceną a drugą, co sprawia, że czasem nie wiadomo w której rzeczywistości teraz jesteśmy - nowej czy starej. Zapnijcie pasy i lecimy z tym!

Podczas majowego występu będziemy mieli przyjemność gościć na scenie Karolinę Pańczyk - znakomitą, improwizatorkę, występującą na co dzień m.in. w Klubie Komediowym w Warszawie.

Kabarety Cię nie bawią? Stand up to nie Twoja bajka? Spróbuj czegoś nowego i przyjdź na impro!

Zapraszamy na wieczór pełen komedii.

Jesteśmy Bebe, Adam, Paweł i Waldek. Jesteśmy SzaFoFe.

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery