stat

Sylwester w teatrze: Café Panika + impreza

Sylwester w Kinie lub Teatrze

Dorosłych widzów zapraszamy na pierwszego sylwestra w historii Teatru Miniatura. O 19.00 zobaczą Państwo przedstawienie "Café Panika" na podstawie opowiadań Rolanda Topora, francuskiego pisarza i grafika, znanego z surrealistycznego klimatu swoich dzieł.

Później odbędzie się teatralna impreza sylwestrowa w klimacie prosto z twórczości Topora, którą zakończymy o 0.30 kieliszkiem szampana i złożeniem sobie życzeń.

Zagra nam Banda Topora, muzycy znani m.in. ze współpracy z Tymonem Tymańskim i Marcinem Świetlickim: Przemysław Bartoś, Zofia Bartoś, Tomasz Koper, Weronika Kulpa, Marcin Gałązka, Michał Tarkowski. Usłyszycie aranżacje utworów The Police, The Cardigans, The Cure, New Order, The Rolling Stones, Maanam, Republika i innych oraz bogatą składankę DJ-a Rolanda w klimatach pop-rock, post-disco, r&b, new wave, rock'n'roll.

Cena 150 zł od osoby, w tym spektakl, poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, wino, kieliszek szampana, oprawa muzyczna: zespół i sety djskie.

Czas trwania: 19.00-0.30

Bilety do nabycia do 15 grudnia w kasie Teatru Miniatura (rezerwacja: 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl) lub na interticket.pl.
Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Orłowie działa od...?