Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl gościnny (1 opinia)

teatr dla dzieci
Bilety
Kup bilet 40 - 110
kasy:
58 351-01-01
wystawia:
Gdański Teatr Szekspirowski
czas trwania:
1 godz. 15 min. (1 przerwa)
 • Bilety
  Cena normalna: 40, 80, 110 zł
  Kup bilet
  gru 19
  Sobota, 19 grudnia
  godz. 10.00, 13.00, 16.00
  Lokalizacja
  Teatr Szekspirowski
  Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
 • Bilety
  Cena normalna: 40, 80, 110 zł
  Kup bilet
  gru 20
  Niedziela, 20 grudnia
  godz. 10.00, 13.00, 16.00
  Lokalizacja
  Teatr Szekspirowski
  Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1

Informacja o biletach

Bilety: od 40 zł

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl. Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach mają darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet.

Bilet wstępu + dziecko do 2 roku życia: dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka! Po raz pierwszy w Polsce na żywo bohaterka uwielbianej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby wraz z nimi spędzić swoje urodziny. Świnka Peppa razem z przyjaciółmi zapraszają na widowisko pełne śpiewu, tańca i zabawy.Dziś Świnka Peppa obchodzi urodziny! Wszyscy mieszkańcy są podekscytowani i z pomocą widowni przygotują urodzinową niespodziankę dla jubilatki. Nie zabraknie śpiewu, tańca i zabawy, podczas których cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Urządzi też zabawę w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tytułową - Wielką Niespodziankę. Na scenie wystąpi Pan Zebra i Pani Królik, którzy razem z innymi bohaterami będą pomagać w przygotowaniach do urodzin Peppy. Będą też błotne kałuże tak bardzo lubiane przez Świnkę Peppe i jej rodzinę.

Aktorzy zaprezentują się na scenie w pięknych kostiumach, pośród scenografii przeniesionej prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem i scenarzystą spektaklu Świnka Peppa jest Gabriel Gietzky.

Przedstawienie jest pełne śpiewu, tańca i niespodzianek. Angażuje też młodą widownię, tak aby razem z najbliższymi Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć wspaniałą "Wielką Niespodziankę".

Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska

Spektakl na licencji: Entertainment One
Produkcja: MGR Productions

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Nie zyje dobra organizacja!

  Peppo - cos chyba nie tak na stronie z biletami - w Gdansku sa tylko przedstawienie pokazane w grudniu. Widac, ze mialas przerwe w nauce!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery