• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl gościnny (1 opinia)

teatr dla dzieci
kasy:
58 351-01-01
czas trwania:
1 godz. 15 min. (1 przerwa)
5.7
6 ocen

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny.Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą - Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy.Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz.

Spektakl pełen śpiewu, tańca i niespodzianek będzie angażował młodą publiczność, tak aby wraz rodzinką Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć najważniejszą z nich "Wielką Niespodziankę".

Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska

Spektakl na licencji: Entertainment One
Produkcja: MGR Productions
Postacie: Narrator, Świnka Peppa, George, Tata Świnka, Mama Świnka, Pani Królik, Pan Zebra

Spektakl dla dzieci 6+

Opinie (1)

  • Nie zyje dobra organizacja! (opinia sprzed 3 lat)

    Peppo - cos chyba nie tak na stronie z biletami - w Gdansku sa tylko przedstawienie pokazane w grudniu. Widac, ze mialas przerwe w nauce!

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery