stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Świętuj Niepodległość w MEG

Wyjątkowe oprowadzanie po wystawie i bezpłatne wejście - takie atrakcje dla zwiedzających przygotowaliśmy z okazji Święta Niepodległości.

W niedzielę, 10 listopada, o godz. 14:00, zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju spacer z przewodnikiem po wystawie stałej szlakiem wątków niepodległościowych. Podczas zwiedzania poruszane zostaną losy Błękitnej Armii generała Hallera, składającej się w znacznej mierze z potomków polskich emigrantów. Posłuchamy też o historii amerykańskiej Polonii i jej wkładzie w odzyskanie przez Polskę niepodległości. Rozwiane zostaną wątpliwości dotyczące samej daty 11 listopada oraz zwyczajów jej świętowania na przestrzeni lat przez Polaków w kraju i na emigracji.

Na oprowadzanie po wystawie obowiązują zapisy pod adresem kasa@muzeumemigracji.pl lub numerem 58 670 41 61. Uwaga! Lista zwiedzających została zamknięta. Brak wolnych miejsc. 

Tych, którzy wolą zwiedzać samodzielnie, zapraszamy w poniedziałek, 11 listopada. Z okazji Święta Niepodległości wystawa stała zostanie udostępniona odwiedzającym muzeum w godzinach 12:00 - 20:00, a wstęp na nią będzie bezpłatny. Prosimy o odbieranie darmowych wejściówek w kasie muzeum.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Czy w obecnej siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku, w czasach powojennych, prowadzona była działalność sportowa?