stat
Impreza już się odbyła

Świetliki na 100czni

Świetliki - zespół brutalnych doświadczeń na 100czni i nie za bardzo trzeba pisać dużo więcej. Marcin Świetlicki odwiedzał nas w różnych konfiguracjach, tym razem przyjeżdża z oryginalnym składem, twórcami tzw. dzieł kultowych jakimi bez wątpienia są płyty "Ogród koncentracyjny", "Cacy Cacy Fleischmaschine", czy "Las putas melancolicas".

W kwietniu tego roku, w samym środku pandemicznego kryzysu ukazał się album "Wake Me Up Before You Fuck Me" (polski tytuł to "Obudź się zanim mnie pocałujesz"), zawierająca 13 utworów z tekstem i jeden bez. Opis płyty nie pozostawia złudzeń: Teksty są smutne i groza istnienia z nich się wyłania. Muzyka jest melancholijna dość. Jednakowoż to nie z powodu epidemii, tylko z powodów głębszych. Ale element nadziei gdzieś tam na dnie pulsuje i ze smutkiem się ładnie przeplata. WMUBYFM nie bardzo w trendy modne się wpisuje. Żaden modny producent płyty nie wyprodukował, modne gwiazdy estrady nie wystąpiły gościnnie, żaden chciwy sponsor, deweloper dusz i umysłów za nami nie stoi. Tytuły i teksty są po polsku, bo Polska to nasza Ojczyzna."

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Jeśli to nie zachęci Was do wizyty w naszym koncertowym Przesmyku, to naprawdę nie wiemy, co może to zrobić. Bramy otwieramy o 19.00, koncert zacznie się o 21.00.

Do zobaczenia na 100czni!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40-60 zł
https://goingapp.pl/wydarzenie/swietliki-na-100czni-3/sierpien-2020
Kolekcjonerskie bilety dostępne są też na 100czniowym barze, w stałej cenie 50pln.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile metrów liczy zabytkowy piec kaflowy w Dworze Artusa?