stat
Impreza już się odbyła

Święta w Starym Knedelkowie

Stacja Kultura zaprasza 12.12.2019 o 17:00 na "Święta w Starym Knedelkowie" twórcze zajęcia dla najmłodszych wraz z opiekunami, które poprowadzi Joanna Krzyżanek.

Warsztaty plastyczne Star Wars

sty 23

czwartek, godz. 17:30

bilety 20 zł

Warsztaty muzyczno-plastyczne

lut 16

niedziela, godz. 10:00

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Kim jest Joanna Krzyżanek?

Ma czarne włosy przypominające druciki, niebieskie oczy i kilka pięknych zmarszczek na czole. Jest miłośniczką liter i gałgankowych gąsek. Pisze opowiastki, rymowanki i listy do przyjaciół. Lubi biegać nad rzeczką, podróżować pociągiem, siedzieć w kawiarence, czytać książki, pić herbatę z różaną konfiturą, podziwiać kolorowe cynie, zbierać kasztany, obserwować krople deszczu spływające po dachówkach i łapać śniegowe płatki.

Jest właścicielką kremowej komody, czarnego roweru w stokrotki, glinianego dzbanuszka i starego widelca, który dostała od babci Cecylii na trzecie urodziny. Nie lubi stłuczonego szkła, brudnych podłóg, drzwi z nowoczesnymi klamkami, wind, komarów, muszek owocówek. Potrafi uszyć z gałganków gąskę, policzyć poziomki na tarcie, zrobić ciasto z marchewek, lemoniadę z zielonej pietruszki sorbet z malin. Prowadzi warsztaty literackie, ortograficzne, gramatyczne, plastyczne, teatralne i kulinarne. Spotyka się z dziećmi w bibliotekach, pracowniach, przedszkolach i szkołach.

Miasto Rumia
Tymczasem w Rumi
MAMA w mieście Rumia
Mama & Tata i Dziecko : Trójmiasto i okolice
Fundacja MAMY Rumianki

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy - zapisy@bibliotekarumia.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Relikty Zamku Krzyżackiego w Gdańsku można oglądać w...?