Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Święta być muszą!

teatr dla dzieci
kasy:
58 555-22-34
wystawia:
Teatr na Plaży
czas trwania:
1 godz. 5 min. (bez przerw)
Święta być muszą!
10.0 1 ocena 1 10
Święta być muszą!

A gdyby tak zamiast piec i gotować cały dzień wyrwać się jednak na godzinę na spektakl z dzieciakami? Wprowadzenie w świąteczny nastrój gwarantowane.

Do świąt coraz bliżej, a Święty Mikołaj... nie wrócił jeszcze z wakacji. Elfy są pełne obaw. Przecież jeśli Mikołaj nie dotrze na czas - Świąt nie będzie! W końcu postanawiają same podjąć się trudnego zadania i zapewnić dzieciom radosne Boże Narodzenie. Nie jest to jednak łatwe, gdyż ciągle napotykają na przeciwności i niespodzianki. Jak jednak wiadomo - Boże Narodzenie to czas niezwykły i... cuda się zdarzają.

Ten spektakl to pełna humoru opowieść, która bardzo mocno angażuje dziecięcą publiczność. Gwarantujemy, że i dorośli będą się świetnie bawić. Bajkowa formuła inspirowana światem dziecięcej wyobraźni, duża ilość zabawnych sytuacji i przyjazne, niezwykle barwnie zagrane przez aktorów postacie, są gwarancją dobrej zabawy dla osób w każdym wieku. Duża ilość piosenek i dobrej muzyki dodają spektaklowi atrakcyjności.

Scenariusz i reżyseria: Anna Kobiela
Muzyka: Robert Kanaan
Scenografia: Natalia Jarosiewicz

Obsada:
Wojciech Dowgiałło (Chrapek)
Anna Kaszuba (Tamtamek)
Wiktoria Korzec (Dzwoneczek)

Główny organizator:
Fundacja Re:Akcji Artystycznych "FREA-art", Teatr Re:Akcji (oddział Gdańsk)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery