• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Świąteczne sprzątanie bez chemii - eko warsztaty (1 opinia)

w każdy wtorek (do 31.05), godz. 18:00 - 21:00

bilety 220 zł
cze 12

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
EKO warsztaty Wielki Kufer wraz z Oliwskim Ratuszem Kultury zapraszają na warsztaty tworzenia eko środków czystości. Na warsztatach wykonamy proste, ale bardzo skuteczne detergenty do sprzątania kuchni, łazienki i okiem. Dzięki naszym naturalnym detergentom Twój dom będzie błyszczał, a ty będziesz spokojnie spać.
Na warsztatach dowiesz się jakich składników używać, aby twój dom zawsze był czysty bez chemii. Podpowiemy też gdzie warto kupować składniki do samodzielnego przygotowywania naturalnych detergentów.
 
Na warsztatach każda osoba wykona:
Spray do czyszczenia piekarnika - 150 ml
Pasta do czyszczenia toalety - 100 g
Spray do mycia okien i luster - 150 ml
Środek do czyszczenia fug - próbka

Kiedy i gdzie?
28 listopada / czwartek / 17:00-20:00
Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk Oliwa

Zapisy: pracownia@wspolnotagdanska.pl
Koszt: 89 zł / osoba
Ilość miejsc jest ograniczona


Kim jest prowadząca?
Nazywam się Monika Laskowska. Od 2014 roku prowadzę z prawdziwą pasją autorskie warsztaty EKO WARSZTATY WIELKI KUFER ( naturalne kosmetyki, eko detergenty, lasy w słojach, kiszonki, upcycling) Od 2012 roku piszę bloga Wielki Kufer, gdzie poruszam tematykę zero waste, przetwarzania i niemarnowania żywności, tworzenia kosmetyków naturalnych i eko chemii. Jestem kosmetologiem i Terapeutą Japońskiego Masażu Kobido. Interesuję się aromaterapią i zielarstwem.

Opinie (1) 1 zablokowana

  • jaja sobie robicie to co jest dostępne w internecie tofrajerzy będą 100zł placic za tyle to kupicie te już gotowe mieszanki octu z cytryną gotowe na pól roku sprzątania !!

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?