stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Świąteczne eko-warsztaty

Świąteczne eko-dekoracje i ozdobny papier do prezentów - to główne wątki rodzinnych warsztatów, jakie odbędą się w ramach Wigilii Oliwskiej. Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat wraz z opiekunami. Oba zajęcia odbędą się dwa razy, o godz. 13.00 i 14.30, w salach Oliwskiego Ratusza Kultury. 

Świąteczne eko-dekoracje. Zajęcia poprowadzi Magda Dębna z "HALO warsztaty bez plastiku", arteterapeutka i historyczka sztuki, która od 6 lat organizuje kreatywne warsztaty, wykorzystując materiały i techniki przyjazne naturze. Podczas warsztatów pokaże kilka sposobów na stworzenie efektownych ozdób świątecznych w duchu zero waste.

Ozdabiamy papier do prezentów.  Jeżeli chcesz opakować prezenty w oryginalny papier według własnego, autorskiego pomysłu, rezygnując z oklepanych, wszechobecnych, te warsztaty są dla Ciebie. I Twojego dziecka, z którym stworzycie kreatywny zespół. Poprowadzi Was Magdalena Abraham - Dębska, rękodzielniczka, doświadczona w kreacji ozdób, stylizacji modowych i dekoracji wnętrz.

Wstęp wolny, ale prosimy o rezerwację miejsca mailem na adres: pracownia@wspolnotagdanska.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Skąd nazwa statku Sołdek?

 

Najczęściej czytane