• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Świadectwa wzlotu upadku wzlotu upadku wzlotu upadku i tak dalej Antka Kochanka - spektakl gościnny

spektakl dramatyczny
kasy:
58 664-73-91 (bilety grupowe), 622-63-30, 667-022-652
wystawia:
Gdyńskie Centrum Kultury
9.2
5 ocen
Świadectwa wzlotu upadku wzlotu wzlotu wzlotu upadku i tak dalej Antka Kochanka
pilgrim/ majewski

Spektakl dyplomowy studentów IV roku Wydziału Aktorskiego.

Wszystko zaczęło się od apelu mieszkanki i obywatelki pani Jadwigi Śląskiej: Ja, obywatelka tego kraju i mieszkanka tego miasta, wnoszę o podjęcie uchwały o zmianie nazwy ulicy przy której mieszkam. Niech pokolenie kolumbów, pokolenie 68 roku, jot pe dwa, albo stracone pokolenie, niech tysiące odważnych, synów i córek tej ziemi, miliony polaków - bohaterów zastąpią jednego komunistę i diabła kochanka antka [pisownia oryginalna].
A potem zaczęły pojawiać się najróżniejsze świadectwa: świadectwa wzlotu upadku wzlotu wzlotu wzlotu upadku i tak dalej antka kochanka.

Kim był, kim jest ANTEK KOCHANEK, tajemniczy patron jednej z wałbrzyskich ulic - poległym w 1937 roku bohaterem wojny domowej w Hiszpanii czy jego synem, który po Wałbrzychu chodził z tajemniczym czarnym zwierzęciem? Miejską legendą, która jak każda składa się z plotki, stereotypu i strachu czy postacią umyślnie zapomnianą? Odpowiedź na te pytania tworzona jest na oczach widzów przez świadków, członków rodziny, sąsiadów z ulicy i samozwańczych liderów opinii.

Reżyseria: majewski
Scenografia i kostiumy: howańska
muzyka: juraszek
ruch sceniczny: soroka
asystent reżysera: Piotr Mokrzycki

Spektakl jest koprodukcją PWST we Wrocławiu i Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu, z gościnnym udziałem aktora seniora wałbrzyskiego Teatru: Adama Wolańczyka,

Występują: Ewa Bobrowska, Sara Celler-Jezierska, Karolina Krawiec, Adam Mortas, Piotr Mokrzycki, Kamila Pieńkos, Ewelina Ruckgaber, Czesław Skwarek oraz Adam Wolańczyk (Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu)

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery