• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Summer Time - Danuta Błażejczyk, Monika Urlik i goście

Danuta Błażejczyk zaprasza na: Koncert przebojów znanych i lubianych zarówno polskich jak i zagranicznych. Zapraszamy wszystkich do wspaniałej uczty i zabawy z polskimi artystami.

sie 11

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 25  zł
lis 5

sobota, godz. 14:00

bilety 60 zł
ulgowy 35 - 45 zł
przedsprzedaż 55 zł
Kup bilet
A wśród gwiazd zobaczymy:
Danuta Błażejczyk - laureatka wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Śpiewa muzykę rozrywkową i jazzową. Nagrała wiele płyt z muzyką polską i standardami światowymi. Z wielkim powodzeniem występowała także na scenie teatralnej w przedstawieniach "Złe zachowanie", "Fame", "Nunsense", "Moniuszkowo" i "Tajemnica Tomka Sawyera", a także w serialu "Lokatorzy". Jest założycielką i prezesem Fundacji apetyt na Kulturę. Fundacja ta opiekuje się uzdolnioną artystycznie młodzieżą oraz realizuje wyjątkowe i ambitne wydarzenia artystyczne.

jazz - koncerty w Trójmieście


Monika Urlik - Wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów. W 2006 zdobyła główna nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za swój utwór Time after time . W 2006 zdobyła także nagrodę prezydenta miasta Sopot na festiwalu Top Trendy także za utwór "Time after time". W 2011r. wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland. Trafiła do drużyny, której trenerem był Adam "Nergal" Darski. Dotarła do półfinału. W 2012 wystąpiła z zespołem Afromental w programie TVP2 Bitwa na głosy. 9 maja 2014 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany "Nie wie nikt". W pracy nad albumem wspomagali ją m.in. Aleksander Milwiw-Baron oraz Marek Błaszczyk.

Yugine to wokalista wszechstronny o bardzo charakterystycznej barwie głosu. W latach 2007-2009 związany z Warner Music Poland. W 2007 nagrał swoją pierwszą płytę "Za całe życie", w ciągu 3 lat zagrał ponad 200 koncertów. W tym samym roku nagrał także płytę: Kolędy pokoleń z Danutą Błażejczyk, która zyskała miano Złotej Płyty. Na rok 2022 planowana jest kolejna płyta z duetami artystów.

Koncert powstał dzięki dofinansowaniu STOART i ZAiKS.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy Czarna Sala Teatru Wybrzeże im. Stanisława Hebanowskiego to inicjatywa zupełnie nowa?