stat
Impreza już się odbyła

Studio accantus -koncert

Studio Accantus 156 metrów nad ziemią to pierwszy taki koncert w trójmieście, który odbędzie się 14 sierpnia na 34. piętrze Olivii Star. Podczas koncertu na najwyżej położonej scenie w Polsce grupa zaprezentuje najpiękniejsze utwory musicalowe.

Relacja z imprezy

paź 10

sobota, godz. 17:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Studio Accantus to utworzony przez Bartłomieja Kozielskiego zespół twórców i wykonawców, poruszający się w świecie musicalu i muzyki filmowej. Studio zyskiwało coraz większą rzeszę fanów, zamieszczając nagrania na swoim kanale youtube. Dziś kanał odwiedza codziennie ponad ponad 250 tysięcy widzów, a ich teledyski mają już ponad 300 milionów wyświetleń. Od kilku lat Studio Accantus koncertuje po całej Polsce, przyciągając coraz szerszą publiczność.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Wokaliści Studia Accantus to utalentowani artyści z dużym dorobkiem scenicznym, występujący na deskach teatrów w całej Polsce, laureaci konkursów, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych.

Zapraszamy na niezwykły koncert na żywo 156 metrów nad ziemią w wyjątkowej scenerii 34 piętra Olivii Star, dress code: smart casual.
 

Informacja o biletach

przedpłata warunkuje i gwarantuje rezerwację miejsc, miejsca przy stołach ośmioosobowych
rezerwacji możecie dokonywać mailowo: 34@oliviastar.Pl lub pod numerem telefon 782 702 925.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile rejsów odbył w swojej "karierze" parowiec Sołdek?